Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

TEŞEKKÜRLER İLKER

arkadaşlar benimde artık bi american cockerim var hemde 48 günlük ilker navdar sayesinde ona buradan teşşekkürlerimi iletiyorum çok mutluyum belki hayatımın sonuna kadar bulamazdım o olmasa saol ilker iiki seni tanımışım ve ii varsın

img

elvan_p

18 yıl 4 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bi dost bulabilmene gerçekten çok sevindim..darısı bn başıma inşallah bn de bi dost bulabilirim.. acaba banada senin karşına çıkan insanlardan çıkıcak ve banada dost wericekler mi? :(

img

blue_heaven

18 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

umarım bulursun blue_heaven ben gerçekten çok mutluyum çok güsel vakit geçiriyoruz yeni dostumla darısı senin başına ilkeri bende buradan tanıdım ona nekadar teşekkür etsem azdır ama şunu ii biliyorum onun gibi insan zor bulunur ama ümidini kesme belki çıkar

img

elvan_p

ÖZEL MESAJ

tebrikler ilker navdar.. takdir ettim.. saygılar... elvan hanımada yeni köpişiyle saglıklı ve mutlu bi hayat dilerim..

img

msimsek

18 yıl 8 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA elvan ve diğer arkadaşlar eğer seni bir nebze mutlu edebildiysem ne mutlu bana umarım diğer dost arıyan arkadaşlarda umutları tükenmeden birer dost sahibi olurlar burdan tek isteğim lütfen köpeklerini vermek isteyenler doğru kişileri buldukları zaman tereddüt etmeden versinler.bir edinmek isteyen çok insan olduğunu unutmayalım

img

navdar

18 yıl 5 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

msimsek saol gerçekten çok mutluyum ilkerin sayesinde,ilker navdar mutlu edebildiysem nedemek uçuyom sevinçten ayrı kalamıyorum ondan bukadar güsel bişi olamaz ya senin sayende tabide çok çok çok saol sana ne desem ne yapsam az kalır biliyorum ama yaptıgın bu iyiligi unutmam mümkün deil hayatım boyuncada unutmıcam canımcım

img

elvan_p

ÖZEL MESAJ