Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

satılık igu

arkadaşlar bi süre önce verdiğim ilanı tolgaözçelik diye birinin aldım diyip beni iki hafta oyaladıktan sonra almaması ve bu sırada satttım diye tekliflerini geri çevirdiğim arkadaşlar için yineliyorum igum 52 cm ve fiyatı çok uygundur yol masrafları bana ait 70 ytl bakamadığım için satmak zorundayım igum sağlıklıdır ve insanlara alışıktır yo masraflarını üstlenmemin sebebi ise tanıdık olduğundan yolu ucuza getirmemdir :))) [email protected] dan yada burdan görüşebiliriz

img

anaugi

18 yıl 4 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim hakkımda gelip buraya ileri geri şeyler yazmışsın.Sen bana bayramdan sonra görüşürüz dedin.Bende ondan sonra seni bekledim o zaman sana yollarım dedin banka hesabı numarası vercektin.AMA SONRA NOOLDUYSA BİRDEN SESİN ÇIKMAZ OLDU.sonra yok tolga beni 2 hafta falan yalıdıda vırt da zırtda...

anaugi tolgaözçelik denen o şahsiyetle ben de aynı problemi yaşadım arkadaş benden agama alacaktı güya anlaşmamıza rağmen buluşma noktalarımıza gelmedi (2 defa) ve nedense buluşmamıza yarım saat kala telefonu cevap vermez oldu burdan herkese sesleniyorum bir hayvan satacakken dikkat edin satacagınız kişiye sonra bizim yaşadıklarımızı yaşamayın... saygılarımla ahsabor

img

ahsabor

18 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ahsabor bence olup biteni bilmeden bişey yazma.O gün başıma neler geldi bir bilsen ve ayrıca 2 kere demişsin oraya geldim ve msn de konuştuk güldük bu olaya ama orada başka burada başka yazıyorsun.tebrik ederim seni...

tolga madem başına bişey geldi insan bi haber eder o gün orada kaç saat bekledim o kadar aradım seni açmadın hiç olmazsa bi mesaj çekip özür dileyebilirdin zaten gerçekten başına bişey gelmiş olsa bunu yapardın o kadar duyarsız değilsindir heralde

img

ahsabor

18 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bayram ziyaretine gittik çayyoluna ordan ben binip geliyodum.sonra taksiden indim tele baktım cebimde diildi ve teli ancak dün alabildim o yüzden ne aradıklarına bakabildim nede msj çekebildim.

tolga bak kardeşim bilgisayardan anladığım için kimin beni msnde engellediğini görebiliyorum bayramdan sonra msn yi açtığımda beni engellediğini hatta sildiğini gördüm sana söz verdiğim için hepsi evcilden kaç kişiyi geri çevirdim sen olsan ne düşünürdün o yazıyı buraya başkalarınıda bu yolla atlatmayasın diye yazdım ama galiba geç kalmışım hangi ilana baksam ben alacam ilgileniyorum yazmışsın beni ve bi arkadaşı oyalamışsın bence hiç üste çıkmaya çalışma haksız olduğunu kabul et ben olsam mazeret bulacağıma adam gibi çıkar derdim ben almıyorum senin yüzünden kaç kişiyi geri çevirdim satmak umrumdamı sanıyorsun hiç umrumda değil benim amacım iguana hastalanmadan yada ölmeden yeni iyi bakılabileceği birin egitsin yoksa 120 milyona aldığım hayvanı 70 milyona vermezdim

img

anaugi

18 yıl 4 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

husura bakma benim pc çoğu kişiye nedensa siliyo bahane diil bu gerçek.bide diğer arkadaşlarla anlaşamadığım için veta cevap vermedikleri için sana yazdım hem senin olsa neden çyle bişey yapıyım.haksızmıyım???

Arkadşlar burası bunu tartısacagınız yer değil lutfen kişsel sorunlarınızı forma yansıtmayın basşka bir alanda tartısın. . . Saygılarımla. . .

img

xcvxc

19 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ