Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

5 aylık dişi German Shephard İZMİR

Anne-Babası secereli olan Hera`m çok oyuncu ve temel itaatlidir. Sağlık problemi yoktur , haftalık veterinere gideriz. Mayısta tayin görecek olmadan dolayı daha fazla bağlanmadan masrafları karşılığında ama kesinlikle çocuğu gibi bakabilecek birisine vermek istiyorum. [email protected] veya telefondan 05447981888 (gizli numaralara cevap vermiyorum) İZMİR

img

omaha

18 yıl 8 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm lar ben özkan antalyamanavgat dan.köpeğininzin resmi varmı acaba_?benim kendime ait 400 metre kare bahçem var ve gerçekten çok iyi bakabileceğime inanıyorum.zaten 15 yıldır köpek bakıyordsum ama 1.5 yıldır bırakmıştım. neyse ne kadar istiyorsunuz köpeğinize ve garantisi vb konuları nasıl halledecez_?görüşmek dileğiyle....

img

kuşçu07

18 yıl 8 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ararsanız görüşürüz. Resmi de var tabiki msnden yollayabilirim. Ayrıca bahçeye atıp gitmeyeceksiniz değil mi? Çünkü Hera çok duygusaldır küstürmeyin hayata!

img

omaha

ÖZEL MESAJ

http://www.resimload.com/140411/VM2k51nk.JPG buraya 1.5 ay önceki resmini koydum. Bu arada şimdi dikkatimi çekti fiyat falan yazmışsın saçmalama! sana verecek damızlık öküzüm yok! Arkadaşlar bakın tayinim çıkmıcak olsa kimseye vermem Hera`mı, yalnızca şimdiye kadar yaptığım masrafları istiyorum yani şimdiye kadar sizde olsaydı aynı masrafları siz de yapardınız. Ama ona şimdiye kadar harcadığım zamanı ve duyguyu veremeyeceğinizi unutmayın!

img

omaha

ÖZEL MESAJ

slm bende izmirdeyim.aynı veya benzer bir işte çalıştıgımızı düşünüyorum. size ulaşamadım uygun olunca gelip hem tanışıp hemde heraya bakmak isterim slmlar tel 0535 671 67 83

img

hava_ast

18 yıl 4 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[IMG]http://www.resimload.com/140411/VM2k51nk.JPG [IMG]

img

omaha

ÖZEL MESAJ

merhaba mesajınızı okudum.bende izmir balçovada oturmaktayım.eğer isterseniz köpeğinizi sahiplenmek isterim. [email protected] ulaşabilirsiniz.

img

88sahin

19 yıl 2 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba benim evimin çok geniş bir bahçesi var köpeğinizi anne ve babasını depremde kaybetmiş 7 yaşındaki yeğemim için sahiplenmek isterim. taylan şanlı sakarya valiliği planlama şefi 05364203104 [email protected]