Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

İGUM YEDİKLERİNİ ÇIKARIYOR YARDIIIIIM!!!!!!!!!!!!

Mrb bu sabah ilk kez igumun yemeğine tuz attım fakat 2-3 saat sonra hepsini çıkardı, bu olaya mütakiben tepkisiz uyumaya başladı .Bende onu biraz yüzdürdüm vucüt ısısını yeterli seviyeye getirdim yine aynı en sonunda biraz su içirdim 10 dk. sonra kendine geldi ama hapşırıyor.Beni aydınlatırmısınız lütfen?

img

cesoul

18 yıl 4 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb arkaaadaşim sadeceb ıçagın ucuyla yani çok az....ve çok az yap bu işlemi hapşırır devamlı yoksaaa :)

merhaba arkadasım verdiğin tuz miktarı cok fazla oldugu için bu olayı yapmıs olabilir. Hapsurması normaldir vucuttaki fazla tuzu atmaya calısıyor su an birde burnunun deliklerinde kucuk tozlarla karsılasacaksın sakın sasırma bunlar sadece tuz artıklarıdır değişik bir tepki gosterdiğinden biraz stres yapmıstır onu sesiz ve rahat bir ortam sağlarsan ve ilgini eksik etmessen dahad iyi olacaktır. Değişik bir tepki veya cok halsizlesme gosterirse tekrardan haberdar edersen sana bilgi verebiliriz. . . Saygılarımla. . .

img

xcvxc

19 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam arkadaşlar , cesoul tuzu çok az atacaksın çok fazla hapsurduğuna göre çok fazla tuz atmışın haftada 1-2 defa yemeğine çok az tuz serpmeyi ihmal etme,,,snakehunter,,,

ya tuz yerine hazır yemlerden de kullanabilirsin sanırım ama tabi ki yemin hangi besinleri içiedine göre değişir...eğer kuru mama yemiyorsa elinle mamayı ezip ana yemeği üstüne at.yaşı kçükse yemeyebilir hazır mama.benimkide büyüdüğünde yemeye başladı şimdi 1.5 yaşlarında...

img

keno

19 yıl 1 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İlginiz için çok teşekkür ederim...

img

cesoul

18 yıl 4 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ