Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

2,5 AYLIK ROTTWEILER ımızı veriyoruzz...

2,5 aylık macar cinsi rottweiler imizi veriyoruzz...secereli..butun asilari yapılmıs ve polis köpegi yavrusu...tasindigimiz için yeni bir yuva arıyoruz..bursada yasiyoruz...istediginiz zaman gelip yavruyu görebilirsinizzz...0536 663 55 37

selam acaba par a ıstıyormusunuz yoksa sorunlarınızdan dolayı vermek mı ıstıyorsunuz ogrenebılırmıyım [email protected] a gelırsenız goruselım

mrb aceba ucret alep ediyomusunuz eger ucret talep etmiyorsanız ben talibim.iyi bakılcana emin olabilirsiniz tek basıma bahceli bir evim var isterseniz gelip gorebilirsiniz KOnya Ereglideyim [email protected] 5445511446 tel bırakırsanız sizi arıyabilirim

img

atacci

18 yıl 4 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

meraba ben köpeğinizi almak istiyorum ama istanbulda oturuyorum ki çok iyi bakacağımdan emin olabilirsiniz..

img

çoko_prens

18 yıl 3 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected] detaylı olarak konusabilirizzz

0536 663 55 37 dogukan..bana burdan ulasın lutfen..aramiyorsanızda cagri yapın ben ararrıımm

2,5 aylık macar cinsi rottweiler imizi veriyoruzz...secereli..butun asilari yapılmıs ve polis köpegi yavrusu(annesi)...tasindigimiz için yeni bir yuva arıyoruz.....bursada yasiyoruz...istediginiz zaman gelip yavruyu görebilirsinizzz...0536 663 55 37 doğukan... [email protected] gercekten bakabilecek olanlar msj atsınlar yada bizimle irtibat kursunlarr...lutfen..kopegimizi damizliq olarak kullanılsın diye birilerini aramiyoruzz ....

mrb daha once konusmustuk resimlerini gordum gercekten cok guzeller aslında bunu mailinede yazdımda yazmakta yarar var olarak gordum.Her neyse dedim gibi ben talibim ama ucret talep ediyorsan gercekten bulamıyabilirim ama cuzi bir miktar dersen belki o şekilde de olabilir.Anlasabilirsek gercekten cok sevinirim Gorusmek Uzre iyi bakılcana emin ol istediğin zaman da gelip gorebilirsin tabiki her zaman beklerim .

img

atacci

18 yıl 4 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

atacci....anne ve babasını gordun zaten...bizim yavrumuz gercekten cok super bir kopek...sonucta annesi belli babasi belli...kopek lerin artıq turkiyede nasil uretildigini biliyorsundur sanırım..annesi babasi belli olmayan cıflık kopekleri..bizim vermek gibi bi düşüncemiz zaten yoktu ama yerimizi satiliğa cıkartınca vermek zorunda kaldık...fiyat olarak ta en son 300 ytl olur..gercekten

hımm..sanırım 300 ytl istiosun ben senin bu yavruyu istiorum.. ama fotosunu görsem bide manisada oturuorm..nsl bi iretibat kurcaz ki!!

img

mrblue

18 yıl 3 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ