Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

2,5 aylıq rottweiler imizi veriyoruz.....

2,5 aylık macar cinsi rottweiler imizi veriyoruzz...secereli..butun asilari yapılmıs ve polis köpegi yavrusu(annesi)...tasindigimiz için yeni bir yuva arıyoruz..bursada yasiyoruz...istediginiz zaman gelip yavruyu görebilirsinizzz...0536 663 55 37 doğukan... [email protected].....

ben köpeginize talibim telefon etmiştim size msn adresını ekledım konuşalım

img

kafkas

18 yıl 3 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

resim varsa [email protected] adresine e-mail atabilirmisiniz(ücret karşılığımı veriyorsunuz).

img

enginyoruk

18 yıl 4 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaş yalan söylüyormuş galiba merak ettim kim alabildi köpeği merak ediyorum böyle asılsız ilanlar vermeyın ve özendirmeyin hayvan severleri

img

karazodyak

18 yıl 3 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

KaraZODYAK ........konusup iftira atma be. herif..atla gel bursayada sana hayatın boyunca gormedgin bir rottweiler yavrusu gostereyım..biz bu işin ticaretini yapmıyoruzz..bu işten para kazanmayada calişmiyoruzzz....kımseye anne ve babasi belli olmayan ciflik kopegi de satmiyoruzzz...american macar kırmasi kopekler de satmiyoruzz....biz kendi halimizde yasıyan normal bir insanızzz...ailemize kattiğimiz yeni dost umuzu evimizi satiliğa cıkarttıgımız için vermek zorunda kaldık..bakacak yerim olsa kopegimi neden vereyımm...sana tekrar soyluyorum cık gel bursayada sana hayatın boyunca gormedigin bir rottweiler yavrusu gostereyımm...sonra sende benden belki bi özür dilersin dediklerin içinn...terbiyesizliğin bi alemi yok....durumum bu ara kotu oldugu için yavruya ucret taleb ediyorum..cok da NET SOYLUYORUM ANNE VE BABASI BELLI OLMAYAN CIFLIK KOPEKLERINE MILLET 500 $ PARA VERIYORLARR....BEN IM DURUMUM SIKISIK OLDUGU ICIN YAVRU BARI KENDI MASRAFINI CIKARSIN DIYORUM...SU YAVRUYA 350 YTL ISTIYORUMM....BEN KIMSEYE ZORLA KOPEK VERMIYORUM TAMAMMI..BENI ARIYORLAR YAVRUYU VER KARGOYA GELSIN BIZE DIYORLAR NEYSE PARASI VERELIM DIYORLAR...PARA ICIN SATSAYDIM YAVRUYU SUAN HALA BENDE OLMAZDI...CIFLIK SAHIBLERI GELIP ISTIYORLAR BIZ DAMIZLIK OLARAK KULLANABILIRIZ DIYORLAR..GENE PARA ICIN YAPSAM GENE VERIRDIM.....EVET YAVRUNUN RESİMLERI BILGISAYARIMIZDA YOK AMAA...CEP TELOFONUNDAN RESMINI GONDERIRIM SIZEE...CEP TELOFONUNUZ KAMERALIYSA SOYLEYIN NUMARANIZI YOLLUYAYIM RESMINI....IMKANI OLMAYAN KIMSE GELIP BENDEN YAVRUMU ISTEMESIN....BEN KOPEGIMI NE FABRIKAYA KORUMALIK YAPSIN DIYE NEDE DAMIZLIK KULLANILSIN DIYE BIRILERINI ARAMIYORUM...ONUNLA 10-15 SENE BERABER YASIYABILECEK BIRISINI ARIYORUMMM....TAMAMMMMII....YETER YAAA...IYIKI BIR YAVRUMUZU VERELIM DEDIK..DEMEDIGINIZI BIRAKMADINIZ YAAA...EN SONUNDA DOLANDIRICIDA OLDUK...GELIN KENDINIZ GORUN YAVRUYU KARDESIM MUDANYA DAYIZZZZZ.....BURSA-MUDANYA....0536 663 55 37...HARBIDEN YUKARDA DEDIKLERIMI GERCEKTEN ANLIYAN ARKADASLAR BENI ARASINLAR...BEN SIZE CEP TELOFONUNDAN RESMINI YOLLARIM KOPEGIMIN...

img

marihuana7777

18 yıl 3 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ifadelerinizde seçici olunuz. HepsiEvcil.com

img

hepsievcil

18 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ