Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

SAFKAN JUMBO MUHABBETKUŞU ALMAK İSTİYORUM

Safkan Jumbo Muhabbetkuşu almak istiyorum. Gri renk tercihimdir. Damızlık da olabilir. Yavru olursa kendim damızlık olarak yetiştireceğim. Satmak isteyenlerin kuşlarının fotoğraflarını mail adresime göndermelerini rica ederim. [email protected]

img

idrisoguz

18 yıl 3 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bir çift jumbo var.Biri küllü mavi,Diğeri yeşil. Ama ben Samsundayım buradan alabilirsen resimleri yollayabilirim.

img

matleer_55

18 yıl 2 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam matleer_55.ben istanbulda üreticiyim.Samsunluyum. Eğer saf jumbo ise alabilirim atakumda dayımın oğlu oturuyor gelip sizden kuşu alır.Öncelikle saf jumbo olup olmadığı resim gönderebilirseniz. emailim: [email protected]

img

mumit

18 yıl 10 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben almak istiyorum bana resmini gönderirmisiniz [email protected] samsunda arkadaşım var gelip sizden alıp gönderebilir

img

hmehmetdikici

19 yıl 2 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Resmini buraya ekleyeceğim yakında.Kusra bakmayın şu an sistemim yok ama en yakın zamanda koyacağım.

img

matleer_55

18 yıl 2 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Orjinal bilezikli Almanyadan gelmiş iri ingiliz muhabbet kuşunun yavruları var elimde ilgilenenler [email protected] dan bana ulaşabilir. Piyasada çok ingiliz var ama orjinal olupta üretilebileni azdır. Üretmek isteyenler için elimdeki kuşlar çok idealdir. Bilgi için mail atınız yada msn den bağlantı kurunuz.

img

hovarda35

18 yıl 7 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

elidm orjinal damızlık jumbo var fiyatı 200 ytl almak isterseniz msn adresim: [email protected]

img

anlamsiz

18 yıl 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ