Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

bedava dişi damızlık muhabbet kuş

selam;arkadaşlar bedaya dişi damızlık kuş veriyorum.Almak isteyenlerin.İstanbul`da olmalarını tercih ederim.bana bu adresten ulaş[email protected]

img

burak7

18 yıl 7 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba bende 2 yıldır yanlız yaşayan evcil bir erkek muhabbet kuşu var. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında oldukça mutsuz oluyor. Dişi kuş gerçekten sağlıklı ise almak isterim. [email protected] adresine yazarsan sevinirim

img

kurslehrer

18 yıl 3 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm kuşunuzun resmini yollarsanız sevinirim birde istanbulda hangi yakada oturuyorsunuz bana [email protected]`dan ulaşabilirsin

img

hayallerim

18 yıl 4 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hayallerim nickli arkadaşım acaba ne işle meşgulsün dikkatimi çektide hem kuş aliosun hemde kuş veriosun sen beni aydınlatırsan sevinirim dostum.....

ben kuş falan vermiyorum sadece istiyorum nereden çıkarttın anlamadı hasdoğan tekrar oku bence

img

hayallerim

18 yıl 4 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar.Ben de bir kuş arıyorum damızlık.Benim ingiliz kırma dişi kuşum Eğitimli erkekle anlaşamdı.O da ing. kırması aslında.Ben takas düşünüyorum.Neyse farkını verebilirim.Bir yardımcı olurmusunuz lütfen .Bunu satıp yeni almayı da düşünüyorum.nasıl yapacağım. Bendeki kuşun rengi çok güzel.Kanat uçları sarı sırtın doğru,gövde yeşil alaca,Kafasında bi parça da sarı var kakül gibi. Ama sürekli kavga ediyolar.Bi sinir harbi var aralarında.

img

matleer_55

18 yıl 2 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ