Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

veteriner masrafları karşılıgı

arkadaşlar veteriner masrafları karşılıgı yavru rottwiller arıyorum..masrafların kac ytl oldugunu bilmiyorum ama tahminim maximum 150 ytl dir..yavrunun cok iyi bakılacagına emin olabilirsiniz.. yavruyu evimde besleyecegim..ankarada oturuyorum.. ilgilenenler bana [email protected] dan ulaşabilirler... gerci cvp gelecegini pek sanmıyorum ama yinede bi deneyim dedim..belki gercekten yavrusunu satmayı düşünmeyipte birine vermek isteyen biri okur diye yazıyorum işte.. zaman ayırıp msjı okuyan herkese teşekkur ederim... saygı ve sevgilerimle..

img

msimsek

18 yıl 8 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım haklısın degerli bir köpek istiyosun fakat sende 10 tane olsa sende vermezsin.masraflar düşündüğün gibi fazla tutmuyor.ben izmiryim bulursan bakımı bana ait olsun köpeğinin:))

img

karazodyak

18 yıl 3 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

cvp için sagol KaraZODYAK istanbuldan bir hanımefendi bana yavru vermek istiyo.. dişi.. eger gidebilirsem onu gidip alacagım.. bakalım 2 yıl sonra senin dedigin gibi olacakmı :) ( tabi alabilirsem ).. izmire sevgiler.. kendine iyi bak..

img

msimsek

18 yıl 8 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

öncelikle merhaba, dünyanın en güzel varlıkları... çok tatlılar. fotoğraflarını gördüm sizin için uygunsa ben önerdiğiniz ücret karşılığı golden erkek yavrunuzu almak istiyorum. herşeyden önce ona güzel bir yuva, sevgi ve en iyi şekilde bakım yapabileceğim sözünü veriyorum istediğiniz zamanda dostum`u görebilirsiniz. eşimle birlikte adını bile belirledik :) çok tatlılar gerçekten. eğer satışını gerçekleştirmediniz ise; bana ulaşmanızı rica ediyorum. [email protected] yada msn den ileti veya cevap gönderebilirsiniz. saygılarımla,

img

melercan

18 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hanım efendi benim verdigim ilanlar gazetedendi.. benim ilanlarım deil.. msjdada yazdım ben bunu..ayrıca gazetede ucretsiz olarak verilmişti ilanlar... sanırım ordaki telefonla gorusurseniz yardımcı olurlar size...

img

msimsek

18 yıl 8 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ