Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

dişi beyaz bebek arıyorum.lütfen yardımcı olun:(

merhaba.evde kendimi yanlız hissettiğim için kedi sahiplenmek istiyorum.sahiplendiğim kediye ömrü boyunca kalabileceği ve iyi bakılabileceği bir yuva sağlıyabiliceğimi garanti ederim.daha öncede kedi beslemiştim.maalesef kaybettim:( kedinizi verdiğiniz takdirde gelip görebilirsiniz.sokağa atılmadığından emin olmak içinde istenilirse düzenli resim yollayabilirim.(ki sokağa atılması gibi bi durum söz konusu bile değil).aslında beyaz dişi ve yavru iran chinchillası arıyorum.hayvanların üzerinden ticaret yapılmasına karşıyım onun yerine benden kediniz karşılığında para değil başka kedilere,barınaklara vs yardım etmemi isteyin.eğer amacınız kedinize iyi bir yuva bulmaksa... ilgilenenler [email protected] adresine mail yollarlarsa sevinirim.varsa daha iyi karar vermek için resmini yollarsanız iyi olur.şimdiden teşekkürler.umarım bu sefer bulurum yardımınızla.iyi günler...

img

mavii

18 yıl 3 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hiç mi yardım eden kimse yok :( lütfen bir kedimin olmasını çok istiyorum.

img

mavii

18 yıl 3 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende yaklaşık 4 aylık bir van kedisi var. kedi ban ait değil fakat iş yerimde bakıyorum. kedi sahibide sadece 100ytl istiyor oda malzeme ücreti olarak. kedim çok güseldir. benim bakma imkanın yok akşamlarıda iş yerinde yanlız kalıyo ve çok üzülüyorum.. oyunu çok seviyor ama dediğim gibi işlerle ilgilendiğimden onunla ilgilenemiyorum. çok uysal, sağlıklı, bem beyaz bi kedicik, tw alışkanlığı harika banyoya alıştırırsan eğer ayaklarını bile yıkar annemde kardeşi varda o öle yapıyomuş.. buda yapar yani.. eğer istersen hemen sana verebilirim. çünkü bu kedicik ilgiye sevgiye çok muhtaçç.. acil ev arıyorum ona.. artıı kedim dişidir.

img

pamuk_beyazz

18 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ