Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

ADANA`da hamster nerden bulabilirim

carrefoursa da bulamadım 2 aydır arıyorum.hamster satan ya da satan petshop biliyorsanız söylerseniz sevinirim. TEŞEKKÜRLER

img

halo01

18 yıl 2 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

adanada bende aradım ama bulamadım. carrefour da da gonzales vardı sadece ordan aldım ama hata yaptım. tam bir canavardı. elimden gelen herşeyi yaptım ama o bana hep ısısrarak karşılık verdi. Suan ankaradayım. burada arıyorum ama yavru olarak hamster yok. olanlarda çok büyük ve elinizi uzatınca direkt savunmaya geçiyolar ve ısırmak için tetikte bekliyolar. veterinerlerde ve biraz daha sosyetik kesimlerde belki bulabilirsin. benim tüm çabalarım boşa çıktı ama sen umarım amacına ulaşırsın

img

gicikadamim

18 yıl 11 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb bende adanadayım 03222347724 kasin vardır.adnan kah. blv groserinin bitişiği. buranın da adresini bilmiyorum arayınca sorarsın.03222337769 sanırım yardım etmişimdir

img

rüyaa

18 yıl 3 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Adana da hamster arayanlar carrefour da gonzales bulabilirsiniz. Şuan var

img

gicikadamim

18 yıl 11 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BEN ADANADAYIM WE GONZALES URETIYORUM TANESI 10TL MSN ADRESIM TAEDO07@HOTMAİL.COM

img

mustı

14 yıl 6 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Adanada nerdesiniz erkek bir gonzales almak istiyorum

img

Guest95471

8 yıl 9 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Albino hamster var 5 yada 6 aylık suan ele geliyor ve çok uysal sahiplenmek istermisin

img

Berenkyunc

6 yıl 2 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Albino hamster var 5 yada 6 aylık suan ele geliyor ve çok uysal sahiplenmek istermisin

img

Berenkyunc

ÖZEL MESAJ

img

Berenkyunc

ÖZEL MESAJ

Ben isterim size nasıl ulaşabilirim ben uysal ve sakin bir hamster istiyorum ve yavru olcak ilk öncelikle nereden alabilirim ve fiyat ne kadardır Adana /Seyhan da oturuyorum

img

Sonay0222

6 yıl 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ