Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

SAYKO BEY LÜTFEN....

BU NE TERBİYESİZLİKTİR ANLAMIYORUM Kİ...BİRBİRİMİZİ BAZI İLANLARDAN HABERDAR EDERİZ DİYE BANA SORMADAN MSN E EKLİYORSUNUZ BİR DE EDEPSİZ KONUŞMALAR YAPIYORSUNUZ ÇOK AYIP BİR DE EN AYIBI HAYVANLARI BUNA ALET ETMEK EN ACISI İSE BEN İTLERİ SEVMEM DİYE BİR SÖZ LÜTFEN TERBİYELİ OLUN BİRAZ...

img

nalan_yagmur

18 yıl 5 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım nicklerini verde bizde onlara ona göre davranalım çünkü bu siteye ben kız arkadaşlarımıda üye ediyorum...ben İZMİR-BORNAVADAN

img

karazodyak

18 yıl 3 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

inanın başınıza gelenler çok utanc verici bir insanın bukadar küçülmesi anlamsız bence benimde burdan tanıdığım bir arkadaşımın anlattıklarıda ayrı bi ilginçlik tasıyo hakikatten isimleri verinde bizde ona göre bilelim insanla hayvanı bölelerine hayvan diyerek hayvanlarada hakaret etmiş oluyoruz ama neyse

img

navdar

18 yıl 5 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Pes doğrusu..Sizleri tebrik etmek lazım...Böyle bir evcil hayvan sitesinde bile aklınız MSN`den insanları rahatsız etme derdinde ya, söyleyecek söz bulamıyorum. Böyle terbiyesizlerin isimlerini versek bile insanların yürekleri ve zihniyetleri temiz olmadığı sürece çözüm olacağını zannetmiyorum. Sonuçta bunlar yeni bir kullanıcı ismiyle küçük hesaplar peşinde koşmaya ve diğer insanları rahatsız etmeye devam edeceklerdir.

img

goldie110

18 yıl 3 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SAYKO KULLANICI ADLI ÜYE BANA ŞÖYLE BİR MSJ YAZIYOR ``selam arkadaşlar herşeyden önce sizlere teşekkür etmek istiyorum bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum çünkü bende bi rot yavrusu arıyorum ilk defa sizin gibi sadece kendini düşünmeyen çevresinede yardımcı olmak isteyen insanlar gördüm bu sitede bu yüzden size tekrar tekrar teşekkür ederim dediğim gibi bende rot arıyorum ama işimiz çok zor birazdan maltepedeki bayanla irtibata geçmeye çalışıcam umarım sonuç verir arkadaşlar msn adresim [email protected] yavrularımızı paylaşmaktan yanayım birbirimize yardımcı olalım özellikle nalan_yagmur msimsek ve agamemnon mutlaka konuşalım msnde birbirimize faydalı olacağı görüşündeyim saygılar `` BENDE HENÜZ BU MSJI OKUMADAN MSN İMİ AÇTIĞIMDA BU MAİL ADRESİNİN BENİ EKLEDİĞİNİ GÖRÜYORUM VE TANIMADIĞIM BİRİ OLDUĞU İÇİN KABUL ETMEMİŞTİM.DAHA SONRA BU MSJI GÖRDÜM VE BİRBİRİMİZE YARDIMCI OLABİLECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜP EKLEDİM.GERİSİNİN NE KADAR İĞRENÇLİKLE GELİŞTİĞİNİ ANLATMIŞTIM ZATEN.YAZIK BİR İNSAN NASIL BÖYLE ŞEYLER YAPAR YA...

img

nalan_yagmur

18 yıl 5 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

nalan_yagmur gibi bende birbirimize yardımcı olalım dediginde msn sini kabul ettim.. ama bana bişey yazmadı şımdiye kadar.. ERKEK oldugum için heralde.. bundan sonrada yazmaz sanırım!!..

img

msimsek

18 yıl 8 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ