Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpeğime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

golden`a damat aranıyor...

adı gibi çok şeker,10 aylık,golden rittriverımıza erkek arıyoruz.kızımızın istekleri vardır,kendisi gibi bakımlı ve safkan olmasını istiyo bizzat kendisiyle iletişimde bulundum:))istde ikamet [email protected] burdan bana ulaşabilirsiniz

img

joops

18 yıl 3 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba oğlum iki yaşında kızıl çok iyi bir golden, isterseniz resimlerini yollayabilirim size siz ve kızınız ona göre karar verirsiniz (gerçi dumanı görünce kızınızın kararını tahmin edebiliyorum) :)). [email protected] iyi günler

iyigunler.mesajinizi bugun okudum.laco3yasina girmek uzere.evet bakimli oldugunu soyliyebilirim ama secere gibi isteginiz varsa seceresi yok ve sunuda soyliyebilirim henuz hic ciftlesmedi ve oda kendine uygun bir disi ariyor.MUrat BASaran [email protected]

img

maykimayki

18 yıl 2 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Safkan golden >>buddy<< scr numarası kulaına damgalanmış kırma deil tüm belgeler elimde altın sarısı renginde isterseniz foto gönderebilirim... Tüm yavruları da alabilrsiniz bizm hakkımız olan bir taneyi de:) sevgiler... [email protected]

img

buddy_burak

18 yıl 2 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2 yaşında secereli şampanya rengi bir oğlum var düşünürsen resim yollarım

img

arremis

18 yıl 7 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam benım tam sızın ve kızınızın isteklerine göre yakışıklı bir oğlum var kendisi 2 yaşında aşıları tam eğitimli ve çok oyunudur ve safgan olduğundan şpenız olmasın çükü arkadaş pet shopdan alınmışdır ve annes babası macarıstanda bır golden çifliğindedir özel olarak seçilip büyütülmşdür ilgilenirsenız beni lütfen bu teleon umaasından 05376202854 veya e-mail adresmden [email protected] ulaşırsanız çok memnun olurum teşekkür ederrim!

img

sete

17 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ