Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

acil verilik

alman kurdu,pitbull ve rotumu zincirleme çiftleştirdim.yavrular kangal saf ve eğitimli olarak doğdular.yüzer içer eşerler.almak is,teyen aramasın ben bulurum onuı

img

enesarslanoglu

19 yıl 7 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkdasım.ben ve arkdasım bi tane köpek alıp yetiştirmek istiyoruz.fakat alacağımız arkdasımıza para vermek istemioruz. biz ist da bi üniv tenin spor salonunda asistanız ve üniv te orman içinde diyebiliriz.bi tane köpek yetiştirdik. ve bir tane daha yetiştirmek istiyoruz.hergün veteriner arkdasımızla beraberiz ve ona ii bakabileceğimizi bilioruz.msn imi eklersen daha detaylı konuşabiliriz.hiç olmadı arkdas oluruz. msn : [email protected]

img

powerfuldogs

18 yıl 3 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm arkadasım ücretlimi ücretsizmi bunu bi sölersen sevinirim eger ucretsizse alman kurdun dan bi tane ala bilrim eger ucretsizse bana ulasabilecegin mail [email protected] [email protected] iyi günler

img

goldenretiver

18 yıl 3 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam kopeklerı eger parasız verıyorsanız bende almayı cok ısterım [email protected] dan bana ulasırsanız sevınırım

img

yesimcik

18 yıl 3 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selamlar! Eğer ücretsiz vermek isterseniz ben de talibim. [email protected] msn adresim. onur_ö[email protected] mail. adresim cevabınızı bekliyorum...

img

onur_omer

18 yıl 3 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

alman kurdu, pitbull ve rotumu zincirleme çifleştirdim diyorsunuz yavrular kangal saf ve eğitimli doğdular garip geldi:( yüzer içer eşer derkende kullanmış olduğunuz uslüp çok kötü geldi kusura bakmayın. madem bulacaksınız neden buraya yazdınız yaa siz anlatmak istediğinizi yazamamışsınız yada ben anlamadım :(

img

nil70

19 yıl 2 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben hiç anlamadım. 1.hiç bir köpek eğitimli doğmaz 2.kangalı kangaldan başkası doğuramaz 3.yada hiç bir şey anlamıyorum 4.nil07 ye katılıyorum.

img

bayram_34

18 yıl 3 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ