Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Sıcak kucaklar arayan 4 minik yavru

Ankara`nın en soğuk gecesinde donmaktan kurtarılıp aşıları ve tüm hijyen bakımları yapılıp veterinerde onlara sahiplenecek kişileri bekleyen bekçi köpeği olabilecek 4 güzel ve sağlıklı yavrular için bilgi almak istiyorsanız: mail adresim: [email protected] veteriner: Ankyra: 4470143

img

aline

18 yıl 3 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm aline dikkat ettinmi sitede ne kadar çok ücretsiz köpek arayan var fakat nedense sokakta bulununca kimse istemiyor.bilmem belkide arayan olup istemişlerdir ama ilanında deseydinki ücretsiz yavru köpekler güzeller şöyleler böyleler bence çok kişi almak isterdi.benim biraz garibime gitti formda cevap görmeyince bence gerçek hayvan severlik bu değil millet cins hastası olmuş ücretsiz köpek diyince nedense herkez beslmek istiyor neyse byeeee

img

boncuk_d

19 yıl 4 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Haklı olabilirsiniz.Cins hastalığı değil esasında.Ben bunu ilk kez araba almak isteyen birinin en çok duyduğu markayı almak istemesine benzetiyorum.Şahsen bende bir yavru arıyorum.Belki bende cins olsun sitiyorum fakat bunun nedeni sadece ilerde karşılaşabileceğim sağlık sorunlarını en aza indirgemek.Beklemek ve sabır gerektiren bir konu yavru sahibi olmak.Bu pazarda bir kilo domates almaya benzemiyor.Bakabileceğiniz yavru almak şart çünkü hiç bir yavru olduğu büyüklükte kalmıyor almdan önce potansiyel olarak nekadar büyüyebileceğini bilmeyen ve yavru haline kanan bir çok kişinin alıp bakamadığı yavrular şimdi barınaklarda.

img

metamorphosis

18 yıl 3 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ewet metamorphois`e katılıyorum.sonuçta herkes sözü edilen bu minik yavruları almak isteyebilir.ama bu noktada devreye bazı sorular akla geliyor.bu köpeğe bakabilirmiyim,bu köpeği mutlu edebilirmiyim?işte bu sorulara alınan olumsuz cevaplarda insanlar ya hiç almıyor,yada alan besliyemeyince direk sokağa yolluyor.bence herşeyiyle onu mutlu edebileceğimiz bir köpeği almalıyız.bende bu sıralar yavru köpek arıyorum.bu yavruları almak inan beni herşeyden çok mutlu ederdi ama apartman dairesinde yaşadığım için onlara bakamam.umarım ufaklklar iyi bir aile bulabilir.

img

kene17

18 yıl 5 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ