Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

GOLDEN RETRIEVER

55 günlük golden yavruları. 0505 620 *****446 ****

İletişim bilgileriniz silinmiştir. Ticari mesajlarınızı ilgili kategorinin "İlanlar" forumlarına gönderiniz. HepsiEvcil.com

img

selenkatya

18 yıl 3 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

acaba golodenlar için bir ücret taleb ediyomusunuz ediyorsanız ne kadar öğrenebilirmiyim

img

güleycan

18 yıl 3 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb bn eskişehirde oturuyorum öğrenciyim va daha önce köpek baktım bu konuda bilgim var resimleri safkan vb özell [email protected] atabilirsiniz ve ücret istiyormusunuz no:05364982191

img

saime1

19 yıl 1 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm arkadaşım ben köpeğinize talibim. ve daha önce doberman,ingiliz setteri,pointır,boxer,sibirya kurdu cinsi köpekler besledim. geniş bahçeli bir evde oturuyorum golden için bir yaz kulubesi ve kış kulubesi gibi besleyeceğim yer çok. gerekirse evimin içinde beslerim gerçekten onlara bakabilirim. pki ya ücret taleb ediyor musunuz. ben karamandan kemal.

img

hayvansever_ua

18 yıl 3 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ha pardon msn vermeyi unuttum [email protected] ben karamandan kemal. tel: 05364484816

img

hayvansever_ua

18 yıl 3 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben sızınle ırtıbat kurmaya calıstım ama tam ıletısım kuramadık sesınızı alamadım ben golden yavrularınızla ılgılenıyorum,gorusmek ıstersenız; [email protected] :)

merhabalar GOLDEN için bir ücret talep ediyor musunuz? mail adresim [email protected] izmir`de oturuyoruz ve gerçekten çok istiyoruz ailecek... bana bi cevap yazarsanız çok sevinirim teşekkürler...

img

doygu

19 yıl 2 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ