Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

ANKARALILARA PANDA YAVRULAR [ TOPTAN- PERAKENDE]

SLM ARKADASLAR CANKAYA DA TOPLAM 10 ADET DAMIZLIK PANDA CİNSİ EV TAVSANIM VAR. HER 20 GÜNDE BİR ORTALAMA 15-20 ADET YAVRU ÜRETİYORUM. UYGUN FİYATLA DÜKKANLARA VEYA TEK İSTEYENLERE VEREBİLİRİM. BOL EVCİLLİ GÜNLER

img

gokhankuscu84

18 yıl 6 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya bu cins tavşanlar ne kadar büyüyor?çokmu büyürler bana bi yardımcı olabilirmisin

img

tuana_504

18 yıl 2 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SLM TUANA HAYIR COK BÜYÜMÜYORLAR. SENİN BAHSETTİGİN COK BÜYÜYEN CİNSLER ADA TAVSANI DİYE TABİR EDİLEN CİNSLER. BOL EVCİLLİ GÜNLER

img

gokhankuscu84

ÖZEL MESAJ

selam arkadaşım. yüksel caddesine yeni pet shop açtım şayet fiyatların uygunsa ve sürekliliğin varsa seninle çalışmak isterim. pet store. onur atman.0 4332632 05336435834

SLM ONURATAMAN PET SHOPUN HAYIRLI OLSUN. SÖYLEDİGİM GİBİ HER 20-25 GÜNDE BİR 15-20 YAVRUYA KADAR ÜRETEBİLİYORUM. DEVAMLILIGIM VAR AMA BENİM DEVAMLILIGIMI DURDURAN TEK SEY KIS AYLARINDA KİMSEDE YAVRU YOKKEN BEN YAVRU GETİRİYORUM. YAZ GELİP ORTALIKTA YAVRU TAVSAN COGALINCA BANA FİYATTA İNDİRİM TEKLİF EDİLİYOR. İSTE O ANDA O PET SHOPLA BAGLANTIMI KESİYORUM. SAYET BÖYLE BİSEY OLMAYACAKSA DÜKKANINIZA GELİRİM GÖRÜSÜRÜZ. BOL EVCİLLİ GÜNLER

img

gokhankuscu84

ÖZEL MESAJ

arkadaslar slm panda denılen cins tavsan diye bir tavsan turu yoktur.bu tamamen uydururlumus bır ısımdır.ve bu tavsanlar cok buyurmu dıye sormus arkadaslar ve gokhankuscuda cok buyumez demıs evet sırtına bınıp sızı dolastıracak kadar buyumez ama 4-5 kılo olurlar ve bu uretımı yapan arkadaslardan alınacak tavsanların en az 1 aylık olması gerekır daha sevımlı oldukları gerekcelerıyle 15 gunlukken annesının yanından alınıp kafeslerde satılmak uzer bekletılıyorlar burada bıraz zayıf olanlar oluyor olmeyenlerıde alan ınsanlar yanlıs yonlendırmeler sonucu evde yanlıs bılıncsız bır besleme yaparak olduruyorlar.bu alınan tavsanların bırkere ozel tavsan yemı yemesı gerekır.kuzu buzagı yemlerını satıyorlar tavsan yemı dıye aldanıp alıyor vatandaslarda ve sonra tavsan malesef kaybedılıyor.gokhan arkadasımızı bılmıyorum neyle besledıgını tavsanlarını ama merak ettım dogrusu.dedıgı gıbı bır uretım satndartı varsa ıyı beslemesı lazım dıye dusunuyorum.

img

avalanche

18 yıl 4 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeş tavşanların resimleri ve ücretlerini sölersen alıcı olma ihtimalim var saygılar.. bol evcilli günler

img

brkkkk

17 yıl 11 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm brk fıyat 7.5 ytl yaz kıs devamlılıgım vardır. uretımde herhangı bır degısme olmuyor. resımlerını bıkac gune kadar yuklerım bol evcıllı gunler

img

gokhankuscu84

ÖZEL MESAJ