Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

yeni ttavşan aldım yardım edinn

yeni bir tavşan aldım ona nasıl bakıcam ne vermeliyim ne vermemeliyimm v.b yanii kısacası tavşan nasıll bi bakımla uzun süre yaşayabilir bilgili bir arkadaş varsa yardımcı olsunn LTF

slm forza. öncelikle sana yardımcı olabilmemiz icin bize bazı bilgiler vermen lazım. tavsanın yavru mu büyük mü. evde mi besliyceksin kümeste mi. ırkı nedir hangi ilden yazıyosun orda havalar nasıl vs. bu bilgileri bizle paylasırsan yardımcı olabılırız bye

img

gokhankuscu84

18 yıl 6 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tavsanını oncelıkle yıkama hıç çunku yavru tavsanlar yıkanınca oluo onu havuç ve marulla bak suyunu sık sık değiştir eger su içmiosa bı problem oldunu gösterır yuvasının altına talaşları satılıo ondan koy sıcak olsun ve tavsan yemıyle besle ınan çok saglıklı oluo

img

perut

18 yıl 2 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

perut çok saol

ben ist oturuyorum tavsani alali 2 gün oldu daha küçük evde besliyorumm

hee arkadaslar benim tavsanlar1m1n biri erkek biri disi

selam tavsanlar cok gürültüyü sevmezler oldugu zaman kendisini panik yapmaya sokacaktir bulun duk lari sicaklik 5 len 30 derece olmalihergün taze su ver .kuru ot bugday arpa misir saglik lari acisin dan cok iyi geleiyor on lara yas seyler verme isal olur lar geceleri hareket halin de olurlar karan lik tan korkmazlar cok hassas hayvan lardir sevgi beklerler kendisine yapilan hicbiseye unutmazlar yikamamalisin tavsanlar kendilerini cok temizleyen hayvanlardir bulun duguyer aydilik ve havadar olmalidir tirnaklarini uzadikca kesmelisin kafesini temiz tutmalisin icin de ken di guven de hissetmesi icin evi olmali

img

ucankus

18 yıl 8 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SLM FORZA UCANKUS GEREKLİ OLAN HERSEYİ YAZMIS. BOL EVCİLLİ GÜNLER

img

gokhankuscu84

18 yıl 6 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

TAVŞANLARINA FAZLA YEŞİLLİK VERME.SULARINI EKSİK ETME GÜNDE 2 KEZ DEĞİŞTİR.VE KALİTELİ Bİ MAMAYLA BESLE.TALAŞLARINI DA SIK SIK DEĞİŞTİR.

img

ılovemycat

18 yıl 5 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ