Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

tuvalet derdıne cozum

Biraz komik ama her yerde tavsanımın benimle olmasını ozgur olmasını istiyordum ve aklıma bebeklerden bir fikir geldi.Oturdum minik bir don diktim ona.Daha da komigi dusundum cisini yaptıgında buda ıslanıcak heryerde ve banyoya gidip orkidi ortadan kestim ve donun icine yapıstırdım.Ve ıste o an; sookie yi yatırdım kucagıma giydirdim once bir garipsedi ama 15 dk sonra her zamanki gibi kosturmaya baslıdı:))Ama dıkkat etmeniz gereken konular var oda cok bol dıkılmesi gerekiyor ve lastiklerin cok sıkı olmaması.hayvanın ustunde durcak diye sıkı/dar bısey yapmamak lazım bence ben hem bel kısmına ve ayak kısımlarınada en ınce lastıkten koydum.bıde cok kosturdugunda(benımkı 100 mt rekoru kırmakta ısrarlı evın ıcınde de)cıkarmasın dıye boynuna cok bol bısekılde baglıyorum. Tabı her saat bası kontrol edip pıslettiyse degıstirmekte yarar var.Zaten bi iki gun sonra okadar alısıyor ki kendi sanıp onuda yalıyor.Biliyorum okuyunca cok komik hatta tavsanın ustundede komik duruyo ama inanin yatagınıza isedimi bilirsiniz kokusu cıkmak bilmez. ee yanınıza gelmek istedginde de nasıl hayır diye bilirsiniz ki o tatlı seye.Ha birde koyu renk ve hava geciren bir kumastan dikin cunku nekadar yıkasanızda lekeler kalabiliyor hos gorunmuyor.Evine koydugumdada cıkartıyorum.benden paylasması....

img

sookie

18 yıl 2 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SLM SOOKİE BU KADAR UGRASMANDAN BELLİKİ TAVSANINI COK SEVİYOSUN. AMA BU KADAR UGRASMAYLA EMİN OL TAVSANINA BİR TUVALET EGİTİMİ VEREBİLİRDİN. BENDEN TAVSİYE ETMESİ. BOL EVCİLLİ GÜNLER

img

gokhankuscu84

18 yıl 6 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

inan benımkı herseyı denememıze ragmen gıdıyo hep aynı yerlere yapıyo:(ınan cok ugrastım .yoksa alısık olmadıgı bıseyı ustune gıydırmezdım.tesekkurler

img

sookie

18 yıl 2 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm sookie bak kendin de söylüyosun hep gidip aynı yere yapıyo diye. işin yarısını halletmissin bile. simdi yapman gereken banyoyu veya tuvaleti cazip hale getirmek. bol evcilli günler

img

gokhankuscu84

18 yıl 6 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ