Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryum Malzemeleri

Mesaj Ekle

canlı tubifex satıyoruz

arkadaşlar bir yumurta kolisi canlı tubifex 7 ytl yaklaşık 1 kg gelmekte üretici ve isteyen akvaryumcu arkadaşlara istedikleri kadar temin edilir 10 koli ve üstü için ulaşım bize ait irtibat [email protected] salih

selam o nedir arkadaşım biçesit yemmi? balıkta satıyomusun [email protected] saygılar

img

sansey

18 yıl 1 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

salih03 yazdı :
arkadaşlar bir yumurta kolisi canlı tubifex 7 ytl yaklaşık 1 kg gelmekte üretici ve isteyen akvaryumcu arkadaşlara istedikleri kadar temin edilir 10 koli ve üstü için ulaşım bize ait irtibat [email protected] salih

şuan elinizde tubufex varmı varsa bana bu telefondan 05428441973  den ararsan 15 koli almak istiyorum salih kardeş tlf bekliyorum ve benikisi devamlı olacak

img

canka

11 yıl 9 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba yeriniz nerdedir?

salih03 yazdı :

img

Ellie

11 yıl 9 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Gaziantepteyim abi ben numaram 05428441973 

abi facebook adresim Canerdisgus ekle veya ara abi beni bana acil 20 koli lazım iyi günler acil ulaşırsan sevinirim

abdurrahman özkapı

Ellie yazdı :

merhaba yeriniz nerdedir?

salih03 yazdı :

img

eerent

11 yıl 8 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ