Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

bukalemun arıyorum

mrb ben izmirden arkadasım için bir bukalemun arıyorum yardımcı olursanız sevinirim tşk..

img

ercan35

18 yıl 2 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba bence bukalemun almayın cunku hayvana heba ediçeksiniz cok prof besslene bilen hayvandır ve bu kadar bilginiz olmadan bunu yapman biraz zor olur bence igu veya baska bir surungens secin 2 dk mutluluk için hayvanı heba etmeyin bildiğiniz gibi bir olay değildir vede bukalemunlar doğadan toplandıkları için yasaktır satısları bunuda bildirmek işerim bence sen baska bir surungen dusun derim. . . saygılarımla. . .

img

xcvxc

19 yıl 1 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

xcvxc cok tesekkurler bilgilerin için ben daha önce çalıştıgım fab. arazısınde arkadaslar bulup getirmişti ben geçici süre baktım ama dedıgın gıbı belkide devam etseydım hayatını elinden alacaktım hayvanın. suan bir arkadasın ıçın istemiştim ama belki oda geçici bir heves ile ietedi ben de artık onu ikna etmeye calışacagım tşk....

img

ercan35

18 yıl 2 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Duyarlılığınız için teşşekurler Bu hayvanlar doğada daha güzel. nesilleri tukenmesi hiç kimse istemez ama bence igu veya diyer surungenlerden bakmak isterse buradan her turlu yardımı sunarız Saygılarımla. . .

img

xcvxc

19 yıl 1 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ