Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

1 sorum var + Uygun fiyat olursa alıcıyım :)

Merhaba arkadaşlar.. DURUM: geçen yaz mısır çarşısından aldığım civcivleri büyüttüm, fakat kümesim evin kapısına yakın olduğu için koku yapıyorlardı ve bu sene 9 metrekarelik bir kümes yaptırdım SORU 1: Yeni kümese 2 çeşit kuş koymak istiyorum, Bıldırcın-Keklik çiftleri, yahut bir çift Habeş tavuğu ile uygun bir tür... Öncelikle bu durum mümkünmü? özellikle habeş tavuğu ile aynı kafeste sorun yaşamayacak türleri tavsiye ederseniz sevinirim. SORU 2: Eski kafesimin de boş kalmasını istemiyorum, haftada 1 temizlikle koku yapmayacak kümes hayvanını tavsiye ederseniz sevinirim :) DURUM 2: Uygun fiyata (İstanbul`da) kümes hayvanı arıyorum. İlk adımda sülünle başlamak bütçemi sarsar :)) ŞARTLAR: -Öncelikle uygun fiyat (biraz araştırma yaptım aşağı yukarı fiyatları öğrendim :)) ) -Alacağım hayvan cinsinin çok yabani olmazsa sevinirim (örneğin habeş tavuklarının evcil olduklarını bu sitede okudum) -Kısa sürede yumurtlayıp civcivlerini yetiştirecek hayvan olursa sevinirim, kuluçka makinem yok. (Bıldırcın ve kekliğin kuluçkaya yatmadığını duydum, doğru mu?) -Zamanında 3 tane ördek büyüttüm, (çok şirinlerdi ama çok pasaklılar ve çok fazla dışkı bırakıyorlar) ördek teklifi vermezseniz sevinirim :) -Çok mu şey istedim??? TEŞEKKÜR: Sonuna kadar okuduğunuz ve ciddi tavsiye ve teklif vereceğiniz için şimdiden teşekkür ederim :)

alacağın süs tavuğu ne olursa olsun bence kurg olması için makinadan değilde normal olarak tavuk altından çıkan yavruları almaya dikkat et sana tavsiyem bu olur ve tavuk altından çıkan yavruları alacaksanda süs tavuğu meraklıları olanlardan alabilirsin makinadan çıkan yavruda gurk olmuyo değil ama işini garantiye al

img

aliverovic

18 yıl 6 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sayin adermican, bir kere tavugun her turlusu koku yapar, cunku daha cok yem yer, daha cok cikarir. Az koku olsun dersen sulun beslemeni tavsiye ederim. hem az yem masrafin olur, hem koku yapmaz hem de goz zevkine hitabeder.Uygun fiyat ariyorsan mail at. [email protected]

img

mehmetakdeniz

18 yıl 3 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kümeste ne beslersen besle koku yapar ama sülün biraz daha kokusuzdur.bence yerli sülün ile baçlaman daha doğrudur.senin için hem basit hem de ucuz bir tecrübe olur.

img

gemici

17 yıl 11 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ