Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

Dişi mi daha uysal erkek mi?

Selamlar... Ben almak istediğim ufak dostum için bi araştırma yapıyorum... Hemen soruya geliçiyorum... Hammy''lerin dişileri mi daha uysal erkekleri mi? Cevap verirseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler...

img

cardon

18 yıl 11 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dişi alırsan 4 günde bir çiftleşmeye hazır oluyorlarmış bu problem yaratır mı bi hırçınlık yapar mı bilmiyorum ama erkek alırsan daha sonra çiftleştirmek istediğinde erkek dişi yi tuvasına kabul ediyor ama dişi erkeğin kafesine konursa kavga çıkabiliyormuş öyle okumuştum bir yerlerden sen bilirsin tabi bende erkek var hafif sağlıksızdı toparlanıyor yavaş yavaş gayet sakin

img

fenerliemin

19 yıl 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hımm.. Dişi alırsam sahibi olarak ısırılmamak için "belirli gün" ve haftlarında dikkatli olmam lazım anlaşılan... Erkek alırsam çifleştirmeye dişi kabulu zorsa izdivaç için deplasmana gitmek gerek... Hala bi netlik kazanmadı bu soru :( YArdımları beklemekteyim arkadaşlar...

img

cardon

18 yıl 11 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

msn :[email protected] buarada bende istanbul bostancıdanım

img

fenerliemin

19 yıl 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

seelam benım disi bır hamsterım var 4 gunde bır yumurtlama donemınde sorun cıkar dıolar ama alakası yok benımkı 4 aylık ve 1 kere bıle ısırmadı kı cogu erkekler daha vahsı oluyorlar yınede sen bılırsın

img

aspurce

18 yıl 11 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ