Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpeğime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

kırma köpekleri dışlamak beni çok üzüyor

aylardır juniora bir eş bulamadım.çünkü rott-alman kurdu kırması olduğu için kimse yanaşmıyor.aslında biraz insancıl düşünsek böyle olmayacak ama biz bunun yerine farklı düşünüyoruz ...

img

lins

18 yıl 2 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

niye eş arıyosun ki.. sonuçta köpeğin kırma ve yavrularıda doğal olarak kırma olucak..yavruları sahiplendirememe gibi bi sorunun olucak...hem kırmalara karşı böyle düşünüyosan sokaktan beğendiğin bi kırmayla da çifleştirebilirsin köpeğini.ama unutma yavrular da senin sorumluluğunda.. çifleşme olayı köpeğin doğal ihtiyacı yada gereksinimi değildir tamamen içgüdüsel bi olaydır!

img

fcokcan

18 yıl 9 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sokak köpeğinin doğumu ile uğraşmak zordur. kendi kendine doğum yapmasını beklemek de zulmdür. hem ben eminim yavruların da çok tatlı olacaklarına, tabi bir rot yada kurt ile çiftleişrse

img

oarist

18 yıl 1 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eş arıyorum çünkü ben bunun ticaretini yapanlardan değilim sokaktan bulduğum bir kırma demek yanlış herhangi bir köpekle çifleştirmeye kıyamam sonra o köpeği nereden bulurum ve o yavruların perişan olmasına dayanamam.bir kere sen kırma diyipte o yavruları kim alır gibi konuştuğuna göre baştan cins ayırımı yapan bir arkadaşsın yorumun çok yanlış emin ol bir canlıyı cinsine göre değil aldığı nefese o verdiği huzura karşı seversin...

img

lins

ÖZEL MESAJ

oarist yorumun için çok teşekkürler senin gibi düşünen bir arkadaştan yorum almak beni gerçekten çok mutlu etti...

img

lins

ÖZEL MESAJ