Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

Angora tavsani

selam ben yeni angora tavsani aldim ama bu benim ilk tavsanim nasil besliyecegimi satin aldigim yerden ogrendim fakat bu sitede bogle bir tavsan cinsi yazmiyor bununla bilginiz varsa benime paylasirsaniz cok memnun olurum simdiden tesekkurler

img

daisy79

18 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SLM DAISY ARAMIZA HOSGELDİN. TAVSANIN HAYIRLI OLSUN. TAVSANININ BESLENMESİ İLE İLGİLİ OLARAK KAC YASINDA OLDUGUNU YAZARSAN İYİ OLUR. AYRICA ANGORA TAVSANLARI IÇIN AYRICA Bİ BESLENME PROGRAMI UYGULAMANA GEREK YOK DİGER TAVSANLARLA AYNI SEKİLDE BESLEYEBİLYİRSİN. GECMİS FORUMLARDA BU KONU İLE İLGİLİ COK SAYIDA BİLGİ VAR. BOL EVCİLLİ GÜNLER

img

gokhankuscu84

18 yıl 6 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Slm gokhankuscu bilgilerinden dolayi cok tsk ama yasini bilmiyorum, cunku aldigim zaman sormayi unuttum :((( ama aldigim yer bu ozel bir cins dedi ve bunu bakmak diyerlerinden daha zor onemli demisti cinside DWERGANGORA cinsi turkceye cevirlidigi zaman cuceangora oluyor yardimci olursaniz sevinirim.BOL EVCILLI GUNLER

img

daisy79

18 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eğer küçükse bunu anlamak çok zor çünkü kandıranlar oluo angora die alıosun normal tavşan çıkıo :S:S eğer tüyleri uzunsa baya bi olabilir bakımı da normal tavşan gibi bi farkı yok ben bakmştım..

img

blackberry631

17 yıl 4 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm daısy beslenme konusunda bı farklılık yok sadece uzun olan tuylerın bakımı bıraz daha ılgı gerektırır o kadar bol evcıllı gunler

img

gokhankuscu84

18 yıl 6 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ