Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

angora

selam arkadaslar ya beni yeni bir angora tavsani aldim fakat bu cok pisliyor acaba bir sorunumu oldugu cicin yapiyor cok yedigi icinmi?ama sadece tablet yemeklerinden yiyor extra birseyde vermiyorumacaba neden? bilenlerin yardimci olmasi rica olunur saygilarimla

img

daisy79

18 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SLM DAISY COK PİSLEMESİ COK YEMEK YEMESİNDEN KAYNAKLANIR AYRICA TAVSANLAR ZATEN NORMALDE DE COK PİSLEYEN HAYVANLARDIR. BOL EVCİLLİ GÜNLER

img

gokhankuscu84

18 yıl 6 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam gokhankuscu bilgilerinden dolayi cok tesekkur ederim bundan sonra beslerken daha dikkatli olurum.Bol evcilli gunler

img

daisy79

18 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

beslerken daha dikkatli olmak ne demek ayrıca çok pislemesinde anormal olan ne hayvanın yemeğinimi azaltcaksın çok pisletio die

img

kemirgenn

18 yıl 1 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben yemek verirken daha dikkatli olmak isterken hayvani ac birakmak deyil niyetim. Sen cok asiri yemek yiyince kendini nasil hissediyorsun acaba? cok merak ediyorum o yuzden de senin hissettiklerini ona hissettirmemek icin ben biraz daha dikkatli olacagim onun sagligi icin.O cani istedigi kadar pisletsin umrumda bile deyil ama sadece merak ettim belki bir rahatsizligi vardir diye flappie nin sagligi herseyden onemli benim icin BAY OF BAYAN KEMIRGENN

img

daisy79

18 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ