Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

muhteşem yavru muhabbetlerimmm :)

arkadaşlar ben 1 yıl önce bi kuşçudan 2 aylık ayakları felç uçamayan bi kuş aldım zavallı hayvanın ölmesine izin veremezdim.ve iyileştirmekiçin uraştım sonunda başardım iyileşti ama tek bacağı topal ve çok fazla uçamıyo bunada şükür tabi:D şuanda 1 yaşında felan ve sarı bi dişi :) cinsini bilmiyorum ama konuşan bi dişi oldu çok cana yakın.bi kaç ay öncede ona eş almaya karar verdim ve yanına uzun aralıklarla 3 erkek getirdim hiç birini beğenmedi :)tam ümidi kesmiştimki. arkadaşım evinde ürettiği erkek mavi ufak tefek bi muhabbeti bana hediye etti :) inanılmaz bi şekilde onunla anlaştı ama ben çok hstalık geçirdiği için benım dişimin üreyemiceni düşünürken bi mucizeyle 7 yumurta yaptı:) sadece 2 tanesinden yavru çıktı :)işte gerçek olay bundan sonra oldu ben yavruların hangisine benziceni düşünürken ikiside beyaz oldu :) kafaları hafif mavi ama kanat kuyruk beyaz bi dişi bi erkek oldular şuanda tam 32 günlük oldular maşallah canar gibiler :) baba koyu mavi anne sarı peki bu yavrular neden böle deişik çıktılar onu anlamadım :D şuanda annen yeniden yumurtladı ve kuluçkada:) bakalım bu çıkanlar nası olcak he bide bunların cinsini nası öğrenebilirim ? neresinden ? benım anne sarı beyaz ayaklı iri ayakları var ve cüsseli.. babada ufak bişi çok haraketli küçük ayaklı koyu mavi yüzü sarı gibi ediyle büdü gibiler :D

img

alexxmanken

18 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeşim, muhabbet kuşlarında zaman zaman aldatma olaylarına rastlanır. sanırım ondan. dikkatli olun

img

pcard_coll

19 yıl 11 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ