Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

ben anlamadım belki siz anlarsınız!!

slmlarr.. ya benim ki sorunmu bilmiorum ama yemekte anlaşamıoruz haydarcanla(iguşumun ismi).. benimkisi öle sabah ayrı akşamm ayrıyı bırakın herçeşit yeşilliği yemio.. belirli yemekleri var mesela haşlanmış bezelye yumurta peynir bide hazır yemlerden sadece raffynin minarellisini (kırmızı renkte olan) yiyor.. bazense salatalık ve marul ama çok nadir. umarım yedikleri zararlı diildir:( birde benim ufaklık serbest akvaryumundan çıkıp camın kenarında bütün gününü gecirior canı sıkılıncada tekrar akvaryumuna girior bende ona büyük bi kafes almak istiorum ama bitürlü bulamadım belki bi bileniniz vardır. buarada şuan klavyenin üstünde burnunu ekrana yapıştırmış benle beraber msg yolluo size:) şimdiden teşekkürler

img

yeşilkirpi

18 yıl 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selmalar oncelikle sana soyle söyleyeyimisterim igular aslına onlerine ne gelirse yiyen canavarlardır ben kendimdekilerden biliyorum baya seyiği yedilerr (nane sekeri kumanda dugmesi vb) buyuzden yeme olayı biraz garip ama senini verdiin yumura ve peynir kesinlikle yanlıstır bu yuzden bunlar haricinde bi yanlısın yok birde camın kapalı olmasına dikat etmeni tavsiye ederim bir kustan korkarak bağzı ataklarda buluna bilirr bu yuzdenn cam olayını bi sineklik tarzı birşeyle ormeni tavsiye ederim iguna iyi bak bence saan alışkın ve tatlı bir igu dikkat et derim. . . saygılarıla

img

xcvxc

19 yıl 1 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ