Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpeğime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

amerıcan cocker erkek eş aranıyor

merhaba dişi amerıcan cocker ıma erkek arıyoruz yer istanbul bakırköy döneme az kaldı dönemine girince hemen kontakt kuracağım birisini arıyorum .... yani dönemine girdiğinde acele etmek yerine önceden bulmak daha mantıklı geldiği için bu ilanı verdim .... bana buradan veya [email protected] dan ulaşabilirsiniz .... renk koyu kahve

img

kuscu01

20 yıl 3 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çengelköy de oturuyorum 23 nisanda cocker ım 1 yaşına girdi artık yawrulasın istiyoruz sizin köpeğinizin yaşı ne? bu arada msn de ekledim sizi [email protected] ordan daha rahat konuşuruz

img

sexyperi

18 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

5 yasında erkek amerikan cocker ım var. halkalıda oturuyorum. tuffy m cok yakısıkl. bana [email protected] dan bir not yollarsanız irtiata gecebiliriz

img

nuttynur

18 yıl 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba nuttynur mynet e maıl attım ama hata var diyo anlamadım ... niye böyle yapıyo ... neyse benım kızım 5 yaşında renk koyu kahve ama kızıl değil normal standartlarda bir köpek insanlarla ve özellikle bebeklerle çok ii anlaşıyoo .... msn adresim yukarıda yazıyoo ... görüşmek üzere

img

kuscu01

ÖZEL MESAJ

köpişimiz safkan american coccer çok tatlı oyuncu bir erkek sampanya rengi

img

goldenlar

18 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm.. ya ben de mynette mailime bakamıyodum. tuffy m acık kahve ( sütlü)bal köpüü gibi.. cvb ı gec yolladım kusra bakma fırsatım olmadı .. tekrar özür..

img

nuttynur

18 yıl 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

HERKEZE MARHABA .. BURADA İLAN VEREN ARKADAŞLAR KÖPEĞİMİN ZAMANI GECEN HAFTA GECTİ 6 AY SONRA YA KADAR KÖTÜ Bİ ŞEY OLMAZSA GÖRÜŞMEK ÜZERE ...bana [email protected] dan ulaşabilirsiniz

img

kuscu01

ÖZEL MESAJ