Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

yok mu boxerı olan...

ya herşey de para olmasın dişi erkek farketmiyor biraz makul bişey söyleyin ya...teklifim ciddidir.ankarada olanlarla da görüşebiliriz.

img

mervin

18 yıl 11 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben boxer tavsiye etmem çünkü hileye çok açık bir ırktır annesini babasını bildiğin ve tanıdığın birinden almanı tavsiye ederim. hileyle kastettiğim bodur boxer çıkma ihtimali fazla çok çirkindir ve korkaktır. ilgilenirsen dalmaçyalı, doberman alman kurtları var... veteriner hekim deniz 0 537 771 34 12 [email protected]

slm hala boxer bulamadıysanız 3 hafta daha bekleyin size bediş imizin yavrusundan verebilirim konyadayım [email protected]

img

3ler

18 yıl 10 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba benım 1 adet tıger boxerım var kendısı dısı olmak uzere 7 aylıktır ben kopegıme evde bakıyorum 1 ay sonra evlenecegım ıcın kopegımı vermek ıstıyorum esım kopeklerden cok korktugu ıcın kendısı eve ıstemıyo ve tabıkı banada aglayarak kopegı verme durumu dusuyo benım kopegımın kulakları ve kuyrugu kesık asıları tam evde oldugu ıcın tuvalet ve komut egıtımlı karnesı elımdedır kuru mama ve ev yemeklerıyle beslenıyo asırı uysal dısarıdaa tasmasız gezıyo eyer ılgılenırsen lutfen ara fıyatı 250 mılyon tel:0543 408 25 71 ev 212 601 22 06

img

tashbebek

19 yıl 7 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ