Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

takla :D

son zamanlarda benim tavşandan ilginç hareketler görmeye başladım. durup dururken takla atıyo kafesin içinde, buna alıştım ama dün gördüğüme şok oldum. yine durup dururken kendini attı sırt üstü yatıp ayakları havaya dikti ve ortalama 5-6 sn o şekilde kaldı :D beni çok güldürdü dogrusu. bunların bi anlamı varmı bilen varsa ve açıklarsa çok sevinicem

img

tufycan

19 yıl 3 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm tufycan benim bildiğim kadarıyla bu tavşanının çok mutlu olduunu gösterir.durup dururken takla atması,zıplaması,etrafında ve havada 180derece dönmesi gibi hareketler çok mutlu olduunu ayaklarını uzatarak veya sırtüstü yatması da keyfinin yerinde olduunu gösterir :) bol evcilli günler !

img

nuny

18 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence bu tarz harektlerı mutlu oldukları ve rahat guvende hıssettıklerı zaman yapıyorlar benım kıde yana atıyor anıden kendını ve patılerını yalıyıp bıraz,uyuyor sonra:)ben ılk bır sey oldu sookeye dıye evı ayaga kaldırmıstım ama o bunu sıksık yapmaya baslıyınca ve ardından gerınıp uyuyunca rahat ve ıyı oldugunu gordum.

img

sookie

18 yıl 2 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

:D çok sevindim. teşekkürler. onun utlu olduğunu bilmek güzel...

img

tufycan

19 yıl 3 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

aynı şeyleri benim tavşanımda yapıyo evde hepimiz onu izlemekten zevk alıyoruz hatta artık kendini yere atıp sırtüstü oynıcağı zamanı bile biliyoruz bütün gözler üstünde ona bakıyoruz bu, arkadaşında dediği gibi güvende hissettiği zamanlarda oluyo bi de çok güzel esniyo

img

rainnet75

17 yıl 11 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ