Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

NE YAPMAM GEREK

SLM ARKADAŞLAR BURAYI DAHA YENİ BULDUM.DAHA ÖNCEKİ FORM SAYFASI PROBLEMLİYDİ HERHALDE.NEYSE BENİM ORADAKİ SON SORUM,İGUMUN KUYRUĞUNUN EN SİVRİ YERİ KOPTU NEDENDİR BİLGİSİ OLAN VARMI ACABA NE YAPMAM GEREK.VİTAMİNİNİ DE VERİYORUM ELİMDEN GELDİĞİNCE FARKLI TÜR SEBZE VE MEYVELERLE BESLEMEYE ÇALIŞIYORUM.HALEN ŞU HIRÇINLIĞI GEÇMEDİ YAWW.HARGÜN Bİ TON SOPA YİYORUM WALLA :)

img

sürüngenci

19 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kuyruk için endişelenmeyin.Tekrar uzar.Saldırganlıkta sadece ilgiyle çözülecek bi konu,ne kadar çok ilgilenirseniz o kadar çabuk sakinleşir.

img

asilergenoglu

21 yıl 2 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekkür ederim.deri değiştiriyo elime almak istemiyorum oyüzden çok hırçınlaşıyo gün geçtikçe.eğer alırsam bi zararı olurmu deri değiştirdiği zamanlarda.

img

sürüngenci

19 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

derisini kendi kendine çıkması önemli ama eline aldığında çıkmakta olan eski ölü derisini çekiştirmediğin sürece bi sakıncası olcağını sanmıyorum hırçınlığıda arkadaşımın dediği gibi ilgiyle ve zamanla geçer mesela braz aç brakım elinden yem yemeye zorlaya bilirsin bu onla yakınlık kurabilmen adına büyük bişr adım olur tabii yerse:)

img

riquelme

18 yıl 10 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sağolun arkadaşlar.önceleri alışkındı ama işte deri değiştiriyo rahatsız etmiyim diye elime alıp sevmedim oyüzden oldu nyse toparlıycaz artık.her gün ellerim kanıyo valla.bide benim iguyu şöle doğada gezdirmek istesem nasıl dolaştırabilirim tasma falan takılmaz heralde.bildiğiniz bi yöntem varsa yazın lütfen.hoşçakalın

img

sürüngenci

19 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence igu nu sakın dolaştırma doğada istediği kadar alışkın olsun kaçabilceğini anladığı zaman emin ol senden çok daha hızlı koşuyo bir anda karakteri değişiyor sanki ben kendimden biliyorum çok evcil bi iguanam vardıev de serbestti kaçmazdı fln... ama bi gün çime saliyim dedim 3 saniye durakladı sonra bütün hızıyla kaçtı allahtan yakaladım kısacası nası gezdirceğini pek bilemem ama sakın dışardayken kontrolü elinden bırakma omzuna bile alma dikkatli ol

img

riquelme

18 yıl 10 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ