Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Balıklar

Mesaj Ekle

3.5-5cm Redmalbora Diskuscuklar10YTL

YAVRU DİSKUSÇUKLAR VE AİLE RESİMLERİNİ www.aquasimbad.8m.com görebilir,ayrıca diskusçukları kendi evlerinde''de ziyaret edebilirsiniz. Diskus çiftimizin yeni yavruları sağlıkları çok iyi hızla gelişiyor ve büyüyorlar İştahlarıda yerinde yeme''de doymuyorlar.İlerde içlerinden güzel tür ve anaçlar çıkacağını umuyorum. Diskus beslemek isteyen arkadaşlara "Gelin Görün ve Uygulayın "Pratik Çözümüyle,her zaman "kolaylaştıralım zorlaştırmayalım"diyorum. Sizce Diskuscuklarınızın güelliğini seyretme ve besleme zamanı gelmedimi artık ? En kısa zamanda diskusçuklarla tanışmanız dileğiyle. Diskus beslemek isteyen arkadaşlarlada tanışmak isterim. İyi günler İyi balıklar.Not:Oksijenle poşetleme ve İstanbul dışına uçak yada otobüs kargoyla sağlıklı gönderilebilir. Şeref 0532 200 04 74

img

şeref

19 yıl 3 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

meraba şeref bey bir şey sormak istiyorum benim biri 8-9 cm biri 12-13 cm 2 tane discusum var kaç aylık olduklarını bilmiorum küçük olan dişi sizce bu boyda üreyebilirlermi? balıklar son derece sağlıklı.

img

shark9

19 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Arkadaşım evet üreyebilir. umarım büyük olan erkektir.sizde büyüdülermi kaç aydır sizde göz büyüklükleri nasıl diskuslarımızı gelip görme imkanı varsa mukayese edebilirsiniz selam

img

şeref

ÖZEL MESAJ

Selam. 1 aydır bende ama çok sağlıklı ve güzel balıklar göz büyüklüklerine kafalarına göre normal yani ondada bir sorun yok.çok iyi bakıorum umarım ürerler aslında ben sizin discukcuklarızı çok almak istiorum ama ben ankarada oturuorum ve discuslara okadar uzun yolculuğun biraz zarar vereceği için pek getirtmek istemiorum. istanbula gelirsem discuslarınızı görmeye gelicem. teşekkürler

img

shark9

19 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşım İstanbula geldiğinde beklerim.Bu arada Uçak kargoyla yaklaşık iki saate diskuslar elinizde olur. poşetlemeyi oksijenle yaptığım ve köpük kutuyla paketledeğim için bu güne kadar bir problem yaşamadım.yinede siz bilirsiniz. selam

img

şeref

ÖZEL MESAJ

10 tane alınca fiyat ne olacak.uygun yap gelip hemen alayım.tanganikadan ayrı akvaryum yaptım boş.hemen atarım içine

img

nigne

19 yıl 1 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

şeref bey yeriniz fatihtemi ben oraya sizin dükkanı bulmaya geldim ama bulamadım teknik akvaryum diye bir dükkana gittim ama balık fiatlARI PEK UYGUN DEĞİL.YERİNİZ< TAM OLARAK NEREDE ltf yardım ein oraya gelcem bide sarı prenseslerin damızlıklarının tekini ne kadara veriyorsunuz boylarını ve fiatlarını yazarsanız sevinirim.yerim şişlide

img

mehmet345

19 yıl 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teknikakvaryuma varmadan alaca ayakkabı satan maza var oradan sokağa giriyorsunuz 30 metre ilerde ihh vakıfı vaar onun yanıda demir kapılı bir yer var orası yanında araba tamirathanesi var görüşmek üzere

img

cagatayyy81

19 yıl 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam seref bey discus lar tanganikayla beraber yasar mı calvus , frontosa ve lilopi

img

serkanbalaban

18 yıl 11 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Serkan abi sen naptınn ölee discuss gibi bibalık o saydıgın balıklarla yasarmı hıcc bikere biri ciklit yanee ciklitlerde biras sert turlerdır ayrıca PH olayı farklı soraa discuss icin gerekli ortamla senin söledin balıkların coook farklı discussla sadece cardinal neon yasar ama onu da tawsiee etmem cunku sen farkında olmadan discuss un yumurtlamışssa yumurtaları halleder Benden sana tawsie sen sen ol discuss besliceksen sadece discuss besle başka balık sakın koymaa!!

img

darkangel

19 yıl 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ