Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

tavşanım bir yaşında ve hiç aşı olmadı

selam arkadaşlar benim tavşanım 1 yaşında ve ayda bir ya da 2 ayda bir veterinere götürüyorum ama az önce okudum parazitli bi hastalık varmış ve 3 ayda bir aşı gerekiyomuş veteriner bana aşı falan demedi napcam ben bildiğiniz iyi bi veteriner varsa beni yönlendirirmisiniz şu an marmaristeyim ama izmirde oturuyorum yani 2 yerdede götürebilirim ve şu son zamanlarda tüyleri aşırı dökülüyo yani gerçekten normalden fazla veteriner balık yağı verdi yemine sıkıyodum ama tüylerde bi etki göstermedi ayrıca tüyleri sanki yaşlanmış gibi duruyo herkes kaç yaşında tavşanın yaşlandı mı dio çok üzüldüm aslında çok hareketli ama tüyleri kötü görünüyo dökülüyo aşıyla bi ilgisi varmı varsa neden bana veteriner arkadaş söylemedi

img

rainnet75

17 yıl 11 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba,bizede veterinerimiz hiç aşıdan bahsetmedi sorduğumuz zamanda eğer evdeyse gerek olmadığnı söyledi,gerçektende kaç yıldır böyle bir sorunla karşılaşmadık.tüy dökme zamanında kötü ve salaş görünüyorlar,sanırım bu tamamen normal.

slm arkadaslar ben ürateciyim su an elimde 8 yasında bile olan tavsanlarım var ve hayatlarında hicbirisi ası yüzü görmedi. temizliklerine dikkat ettiginiz sürece problem olmaz bol evcilli günler

img

gokhankuscu84

18 yıl 6 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bu konular ile ilgili sorunları olan kişiler varsa [email protected] adresine mail atabilirler.Olayı detaylı bir şekilde belirtirim.

img

angoravet

19 yıl 4 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evde bakılan tavşanların aşı olmasına gerek yok..

img

blackberry631

17 yıl 4 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ