Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

SATILIK VEYA ÜCRETSİZ SULTAN PAPAĞANI ARIYORUM

Sultan papağanı beslemek istiyorum. İstanbul içi olursa sevinirim.

slm. bende iki tane sultan var çok iyi durumdalar ve şuan 9 aylıklar. fakat ben aldığım günden beri birlikte olduklarından ayırmak istemiyorum. ayrılınca üzüleceklerini düşünüyorum bu nedenle ikisini birden almak istermisin ben istanbul gaziosmanpaşa da oturuyorum. müzik dinlemeyi ve cennet mahallesi dizisini izlemeyi çok seviyorlar... biri dişi biri erkek . tel : 0505 768 26 30 ( muhammet kamat) düşündüğüm fiyat: 150 ytl

img

hunterfoe

18 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

seni iyi anlıyorum .tek olarak satma durumun gerçekten yokmu? ikisine birden bakmak daha fazla sorumluluk ister, ben de üniversite öğrencisi olduğum için gereken iki kat ilgiyi gösteremeyebilirim açıkçası,bu da hem onların hem de benim için iyi olmaz. çünkü biliyosun çok ilgi isteyen sıcakkanlılar

merhaba dostum bende 4 adet yavru sultan var kndi sultanlarımın yavruları 1 adedi 3 aylık diğer dördü 20 günlük istersen resim yollayabilirim veya www.papağanım.net adresinde resimleri var. tek olarak gönderebilirim.evcil ele geliyor ve ısırması yok. [email protected] veya 0536 443 57 43 ten arıyabilirsin selamalar

img

bahtiyar02

19 yıl 8 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

siteyi açamadım resimlerin adreslerini alta yazarsan sevinirim. ayrıca fiyat olarak ne düşünüyorsun?

MERHABA ARKADAŞIM; BENDE 1 ADET ERKEK SULTAN PAPAĞANI VAR. MUHABBET KUŞU ÜRETİMİNE BAŞLADIĞIM DAN KENDİSİYLE FAZLA İLGİLENEMİYORUM BU YÜZDEN ONUNLA İLGİLENEBİLECEK BİR ARKADAŞA SATMAK İSTERİM. OMUZA KONUP KENDİSİNİ SEVDİRMEYİ ÇOK SEVER. YER BÜYÜKÇEKMECE/İSTANBUL TEL 0 505 339 31 50 İSTERSEN FOTOĞRAF YOLLAMAYA ÇALIŞIRIM. İYİ GÜNLER

img

mahmuzlu

17 yıl 11 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ