Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Amerika Ciklet Balıkları

Mesaj Ekle

Green Terror üretmek.

60*25*30 büyüklüğünde bir akvaryuma bir çift green terror almak istiyorum..başka hç bi balık olmcak. Onları bu büyüklükte bir akvaryumda üretebilir miyim? bir erkek -bir dişi olması ileride sorun yaratır mı? (Bir keresinde imparator ciklitlerimden erkek dişiyi sürekli çifleşmesi için zorlamıştı..dişide ölmüştü en sonunda). Birde en erken ne zmaan yavru alabilirim? Tam erişkin almayacağım..orta büyüklükte olsun diyorum...çok sordum ama cevaplarsanız çok sewinirim..ben bu balılara hasta oldum! mutlaka Beslemeliyim :)

img

doberman_12

21 yıl 7 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

öncelikle üzülerek söylemeliyim o akvaryumda green kesinlikle olmaz greenler hızlı yüzmeyi dişilerini kovalamayı seven balıklardır.o akvaryumda rahat donemezler bıle akvaryumdan yada greenlerden vazgecmen gerek bence buyu bır akvaryum edının green secimi için kutlarım sızı harıka balıklardır

img

maviimparator

18 yıl 11 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşım ben o balığın üretimini yapiyorum bence o akvaryum 1 çift green için uygundur.Ama dikkat et bir çift diyorum.Yani sen eş olsunlar diye gider 1 erkek 1 de dişi alırsan olmaz.Önceden yavru alınmış eş olmuş balıkları alırsan o akvaryum yetebilir.Çünkü dişi erkekten kaçmayacaktır.Çok güzel bir tercih yapmışsın.Bende yavrular var.Bana ulaşmak için [email protected].Üretim hakkında her türlü bilgiyi verebilirim

img

rivalatus

17 yıl 7 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

valla ben hiç yumurta alınmamış rivulatusları (1e+1d) 30x40x40 akvaryumda ürettim ve yavru aldım.bence boyut önemli değil önemli olan balıkların birbirini eş tutması...

img

namikkemalkurt

16 yıl 10 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

akvaryum ebatı uygun.bende erkek 15-16cm dişi 13-14cm orta büyüklükte 1çift green terrör var.hiç yavru alınmamış.nerede oldugunuda yazsan tam süper olacak..ankaradayım 532-5184315

img

ventum35

16 yıl 9 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

green terrör yavruları kaçgün sonra ayrılmalı ben bazı videolarda beraber görüyorum onların bir farkımı var

img

arsel

14 yıl 1 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

birde bu green terrörle blue akara arasındaki fark nedir nasıl ayırt edilir

img

arsel

14 yıl 1 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ