Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

yavru tavşanı olup da vermek isteyen var mıııı?

meraba arkadaşlar.Ben yeni bir tavşan almak istiyorm.elinizde vermek istediğiniz yavru tavşanlar varsa bir tane almak çok isterim.Tavşanın cüce tavşan, cüce olmasa bile küçük boy olmasını veya yatık kulaklı olmasını çok isterim.Eğer sizde varsa ya da olan bi yer veya kişi biliyorsanız haber verirseniz çok sevinirim.Şimdiden çok teşekkürler...

img

lorika

18 yıl 2 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba lorika nerede yaşıyorsun? ona göre petshoplar önerebiliriz

img

uzay

18 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Meraba ben istanbulda(avrupa yakasında) yaşıyorum.uygun fiyata tavşan satan yerlerin bazılarını biliyorum ama eğer dediğim gibi küçük boy cüce tavşan ya da yatık kulaklı tavşan veren birisi ya da satan bi yer biliyorsanız öğrenmek çok isterim saolun şimdiden...

img

lorika

18 yıl 2 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

meraba bende yavru tavşan var onu yavruyken kendim büyüttüm yem parası bakımı filan derken baya para gittitavşanların bakımı çok zor tavşanı 8 yada 10 milyona satıyorum almak istiyen bana mesaj atsın [email protected]

merhaba LORİKA, Gercekten bakabılecegıne ınanıyorsan bende sıyah_bayaz kucucuk 1 tavsan var.. okudugum kadarıyla california tavsanına benziyor eger istiyorsa mail adresim [email protected] bekliyorum..adi anjelik :)

img

pocoloco

17 yıl 10 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

hala tavşan arıyorsanız pek özelliği olmayan iki dişi de ben verebilirim. [email protected] veya birisi bana bir erkek versin ben de tavşanlardan kurtulmaktan vargeçeyim :))

img

kumandur

17 yıl 7 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ