Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

TAVŞANIMIN BAKIMINDA YARDIM EDER MİSİNİZ ?

SLM ARKADAŞLAER BEN BU SİTEYE YENİ ÜYEYİM BİR ÇOK FORMU OKUDUM SORUMUN CVPNI BULAMADIM .ŞİMDİ BU SORULARA CVP VERİRSENİZ ÇOK MUTLU OLURUM. 1.BEN TAVŞANIM GELDİĞİ GÜNDEN BERİ ONU MARULLAVE SALATALIKLA BESLİYORUM AMA DAHA ÖNCEKİ FORUMLARDA TAVŞANA KURU BESİNLER YEDİRİLMESİ GEREKTİĞİNİ OKUDUM MARULU ÇOK SEVİYOR NE YAPABİLİRİM LÜTFEN YARDIMCI OLUN? 2.PARAZİT AŞILARI ZORUNLU MU BEN ISPARTADA YAŞIYORUM VE BU AŞININ 3 AYDA BİR YAPILMASI GEREKTİĞİNİ DUYDUM FAKAT ÇOK PAHALI YANİ NE YAPACAĞIMI ŞAŞIRDIM AMA ZORUNLUYSA YAPTIRACAĞIM 3.TAVŞANIM KUTUDA YAŞIYOR ŞUAN 4 AYLIK VE BİZ DAHA CİNSİYETİNİ BİLMİYORUZ NASIL ÖRENEBİLİRİM?TAVSAN.ORGA VE DİĞER YERLERE GİRDİM AMA BİŞİ BULAMADIM BİRDE TAVŞANIMI HİÇ KONTROLE GÖTÜRMEDİM GÖTÜRMEM GEREKLİMİ?EĞER SORULARIMA CVP VERİRSENİZ ÇOK MUTLU OLURUM

img

zoras

17 yıl 9 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim tavşanlarım da yeşillikle besleniyor.geceleri uyumadan yemek yiyorlar.onun için akşam kuru ekmek veriyorum.sana da öneririm.bizim gibi ek besine ihtiyaçları var.aşıları hakkında hiç bi bilgim yok.elinden geldiği kadar etrafı telli bir kafes yapsan iyi olur diye düşünüyorum.benimkiler kutuları kemirip kaçıyorlar.biraz acımasızca olabilir ama hiç aşı olmadılar.sorunlarıda yok şuan.cinciyet hakkında çok deneyimsizim.iyalnız kalmasın diye dişi tavşanımın yanına bir tane daha almıştım(dişi olduğunu sandım)sonuç toplam 40 yavru

img

rüyaa

18 yıl 4 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

TEŞEKKÜR EDERİM RÜYAA VERDİİĞİN BİLGİLER İÇİN

img

zoras

17 yıl 9 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ