Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

TAVŞANA TUVALET EĞİTİMİ

ARKADAŞLAR MERHABA ben uzun zaman apartman katında tavşan bakmıştım babamın doğum günü armağanıydı ve hayatımda aldığım en güzel armağandı yalnız bi sorun vardı evin içine pisliyordu doğal olarak ne yapabilirim diye düşündüm daha önce köpeğim olduğu için tuvalet eğitimini biliyordum ama ikisininde çooooook farklı canlılar olduğunun farkındaydım yinede denemeye karar verdim tuvaletini yapacağını anladığımda balkondaki kumun üstüne getirdim bunu pes etmeden tekrarladım sonuç muhteşemdi artık tuvaleti geldiğinde balkonun kapısına koşuyordu ve yapıp içeri giriyordu.hatta bir keresinde kucağıma almıştım severken aniden kucağımdan aşşağıya atladı ne olduğunu anlamamıştım tuvaletini kucağıma yapmamak için bunu yapmıştı ve atlarken dudağını bir yere çarpıp kanatmıştı.Annemler bu duruma inanamadılar ve hala söylerler bunu nasıl başardığımı tabi çok zaman geçti aradan bunu başardığımda 15 yaşımdaydım şimdiyse 23 önemli olan sabır ve tavşanın küçük olması.umarım birine faydam dokunur bu deneyimimle.

zozo teşekkur ederim bu konu beni cok ilgilendiriyo... Ben anlayamıyorum tuvaleti geldigini ,hep kıpır kıpır zaten :)

img

nurfis

17 yıl 9 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya arkadaşlar benim annem çok titizdir ben bir tavşan almak istiyorum ama annem her tarafa tuvaletini yaptığı ve koktuğu için almıyor lütfen bunun hakkında biraz bilgi verebilirmisin neee oluurrr :(

img

bahhos

17 yıl 5 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm bahhos arkadasların ilgilendigi gibi ilgilenirsen tavsanına tuvalet egitimi kazandırabilirsin bol evcilli günler

img

gokhankuscu84

18 yıl 6 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ