Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

TÜM ÇEŞİTLERİYLE BAHÇE HAYVANLARI MUTLAKA BİZİ ARAYIN

ARAYIPTA BULAMADIĞINIZ TÜM BAHÇE HAYVANLARI BİR HAFTA İÇERİSİNDE TEMİN EDİLİR. MİNYATÜR ATLAR, MİNYATÜR KEÇİLER, TAVUS KUŞLARI, SÜLÜN ÇEŞİTLERİ, SÜS GÜVERCİNLERİ,BEYAZ KEKLİK,KINALI KEKLİK,CEYLANLAR,KUĞULAR,KAROLİN VE MANDARİN ÖRDEĞİ VE AKLINIZA GELE BİLECEK TÜM BAHÇE HAYVANLARI TEL: 0212 512 23 17 TEL: 0212 512 68 73 ----- LEVENT ------

ben elinizdeki bütün kuşların ve memelilerin cinslerini ve fiyat listesini istiyorum emilim [email protected]

img

slx

19 yıl 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

levent bey ben elınızdekı keklık cesıtlerının fıatını vede altın sulun fıatını ıstıyorum bunlar kac aylık eskişehire gelirmi [email protected]

img

keklikçi26

17 yıl 10 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamlar tüm kanatlı hayvanlarınızın fiyat listesini alabilirmiyim bursaya yollama imkanınız varmı bide saygılar [email protected]

Merhaba iyi çalışmalar dilerim.Tüm kanatlı hayvanlarınızın fiyat listesini alabilirmiyim,özellikle ilginendiğim Mandarin ördekleri ve diğerleri, bahçemde hobi olarak guzel farklı bir topluluk oluşturmak istiyorum, Muğla ya yollama imkanınız varmı?Şmididen teşekkürler. Hakan Pehlivan [email protected]

img

hakanclever

17 yıl 5 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iyi günler elinizdeki tüm keklik çeşitlerini ve fiyatlarını gönderebilirseniz sevinirim.teşekürler. [email protected]

img

aktug

17 yıl 4 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selem karolin ve mandarin fiyatı alabilirmiyim,damızlık yaada yavru? farketmez. [email protected]

img

donjuan_06

17 yıl 2 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iyi günler,hayırlı işler elinizde bulunan sülün çeşitlerinin fiat listesini gönderirseniz sevinirim. [email protected]

img

tingir1

17 yıl 4 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

elinizde beyaz ırk hindi palazı varsa; 1- fiyatı 2- denizli de ikametgah ediyorum teslim şekli nasıl olacak 3- ödeme nasıl yapılacak bana bu konularla ilgili acil olarak bilgi verirseniz çok sevinirim. mail adrsim [email protected]

img

orçun_20

16 yıl 11 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

levent arkadaşım her yere uygun fiyata hayvanları gönderiri arkadaşlar telefondan arayın bence

img

suluncu

19 yıl 10 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ