Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

yolculuk

merhaba herkese 10 saatlik bir otobüs yolculuk yapmam gerekıyıo ve tavşanımı da yanımda götürmek istiyorum ama bu yolculuğu kaldırabileceğinden şüpheliyim. önerisi olan var mı? anestezi ve ya başka yöntemler. şimdiden teşekkürler...

img

tufycan

19 yıl 3 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm tufycan tavsanın eger yavru diilse ve bagaja diil de yanına koymayı düsünüyosan, mola yerlerinde su verme imkanın varsa bi sakıncası yok yanında götürebilirsbin korkma bisi olmaz bol evcilli günler

img

gokhankuscu84

18 yıl 6 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tavşanım 1 yasını geçmiş durumda. ama yolculuk otobüsle olacağı için yanıma alma imkanım yok. bagaj bölümünde ancak taşımama izin veriyolar. benim de içim elvermez orda götürmeye. hoş gittim geldim arkadaşıma bıraktım ama sonuçta yine yolculuk olucak. bi çözüm lazım. bagajda eminim ki o sese ve sallantıya dayanamaz. tırsak da biraz kendisi

img

tufycan

ÖZEL MESAJ

slm tufycan tavsanını asla ve asla bagaja verme bi arkadasına bırakmanı tavsiye ederim

img

gokhankuscu84

ÖZEL MESAJ

evet ben de vermemeyi tercih ediyorum. ama başka çare olmadığında ne yapılıcak bunu önceden öğrenmek istediğim için soruyorum. daha dönmicek olduğum bi yere gidiyosam arkadaşa bırakmam mantıklı olmicak peki o zaman ne yapıcam?

img

tufycan

ÖZEL MESAJ

slm eger bööle bi durumla karsılasırsan ya tavsanını yaınnda götürmeyeceksin yada otobüste yanına alacaksın. benim aklıma baska cözüm gelmiyo. ama emin ol tavsanın bagajda o yolculugu sag atlatamaz.

img

gokhankuscu84

ÖZEL MESAJ

slm benim tavşanım 3500 kilometre yol gitti ama otobüste değildi hiç bir şey olmadı ve daha 4 aylık.

img

uzay

18 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm uzay, tufycan a yazdıgım ilk cevapta bagajda götürmezse ve mola yerlerinde su verirse bisi olmayacağını ben de yazmıstım zaten. ama tufycanın bagaj harıcı bir yerde götürme imkanı yokmus

img

gokhankuscu84

ÖZEL MESAJ