Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

SATILIK EŞ İNGİLİZ MUHABBET

img

danmes1000

21 yıl 1 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

satılık eş ingiliz muhabbet kuşu. dişi olan gri renkte bileziklidir.zaten dikkatli bakılırsa resimde sol ayagında bilezik görünmektedir. şu an kalçasında yumurta vardır.yeni eş oldu. [email protected] tel:0544 4862550 0505 3157567

img

danmes1000

ÖZEL MESAJ

arkadaslar fiyat 200 ytl.

img

danmes1000

ÖZEL MESAJ

bu ingilizler konuşmaz, cilve yapmaz. genelde hareketsiz durur, yavruya bakmaz. fiyatları niye böyle pahalı..

img

pcard_coll

19 yıl 11 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Her kafadan bir ses çıkıyor. Ömründe ingiliz ya da jumbo beslemeyen bile yorum yapıyor. Hani deyim yerindeyse `Ağzı olan konuşuyor` `Eli olan yazıyor`. Hiç merak edipte bakıyormusunuz yabancı sitelere elin gavuru bu kuşları nasıl üretiyor diye. Ama nerede bizim insanımızda merak ve sabır. Sadece eleştirmek ve laf olsun diye konuşmakla olmuyor. biraz gayret biraz merak biraz uğraş ve biraz da sabır gösterirseniz jumbonun da İngilizinde bizim yerli muhabbetler gibi4-5 yavrudan aşağı yavru vermediğini görürsünüz. SAYGILAR

img

sebil

17 yıl 9 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

jumbolar harika kuşlardır.Ben konuşanınıda gördüm yavrulayanınıda ancak şöyle bir durum varki ülkemizde ırka yeni kan katılmıyor ve ikinci üçüncü nesil kuşlar bozuluyor insanlar en iyisiniüretiyorum diye yeni kuş eklemiyorlar tek bir soydan gelen kuşlar eşleşincede sakat ve ölü yavrular bol miktarda oluyor bunları engelleyebilmek için kuşlarımızı kendimize saklamadan değiştirme cesaretini gösterebilmek lazım bence yeni kan kattıktan sonra Jumbo ve İngilizler Süper kuşlar eleştirmek bile hatadır.

img

sinanmuhasebe

17 yıl 5 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba danmes1000. siz üreticimisin yoksa bulgardan getirtme kuşlarmı.Ankarada bir kaç arkadaşlarım jumbo üretici yok denecek kadar az diyorlar yerli cinsler varmış. sizde gayet iyi cinsler (jumbo ve ingiliz) mevcut.sizi herkes üretici olarak biliyorlar eğer siz üretici iseniz üretimhanenizin resimleri en kısa zamanda ekleyebilirmisiniz.saygılar.

img

mumit

18 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

img

danmes1000

ÖZEL MESAJ