Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Afrika Ciklet Balıkları

Mesaj Ekle

Parfümlü Akvaryum

Ya Geçen Gün Bundan 2 gün önce eve baya bir misafir geldi 5-6 yaşlarında çocuklar vardı tabi aralarında benim kuzenimde vardı akvaryum kötü kokuyor diye içine parfüm sıkmışlar akvaryumun camları neredeyse 1 karış yosun oldu içi pislik dolmaya başladı ve suyun içindeki motor da çalışamaz hale geldi motorun içine kadar girmiş yosun mudur yoksa mikrop mudur bilemiycem.Balıklar akvaryumun tabanından kalkamadılar ölmek üzereydiler neyseki hemen fark ettim balıklarımı başka bir kaba aldım akvaryumun su değişimini yaparken dişi mücevher balığım kovanın dışına zıplamış ve ölmüş.Çok canım sıkıldı o yüzden erkek mücevher balığı akvaryumun içinde dişisini arıyo bulamıyor stres yaptı heralde akvaryum berbat bir şekilde parfüm kokuyor ahh bu yaramaz çocuklar neyseki sarı prenseslerimden erkeği ölmedi onu çok seviyorum.

img

montecristokontu

17 yıl 5 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Geçmiş olsun ne diyeyim. Benimde başıma daha önce buna benzer birşey geldiği için akvaryumumu artık oturma odasında ya da salonda tutmuyorum. Akvaryum için evde ayrı bir oda ayırdım. Eve de misafir geldiğinde odanın kapısını kilitleyip anahtarı cebime koyuyorum :) Sonuçta adı üstünde çocuk bilse yapmaz. Tekrar geçmiş olsun.

img

vseckn

18 yıl 11 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

:D

img

mfe

21 yıl 8 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ