Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

ACİL ARAP BÜLBÜLÜ ARANIYOR

Arkadaşlar, Acilen bir arap bülbülü ( Pycnonotus xanthopygos ) satın almak istiyorum. [email protected]

img

bestfriend16

17 yıl 4 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADAŞIM SENİN DEDİĞİN KUŞUN DİĞER ADI İRAN BÜLBÜLÜ İSE VE DİŞİSİ BEYAZ ERKEĞİ SİYAH RENKTE İSE GAGALARI KIRMIZI İSE ERKEĞİ DE GÜZEL ÖTÜYORSA O KUŞUN DİŞİSİBENDE VAR İSTERSEN YOLLAYABİLİRİM

img

sebil

17 yıl 8 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşım benim kuş siyah renkte. Kuyruk altı ise sarı. Diğer bir ismi IRAK BÜLBÜLÜ. Hiç dişisini görmedim.Sanırım o da siyahtır. resmine bakabilirsin KUŞ resimleri bölümünden.Ben bir kaç tane yüklemiştim. İlgin için teşekkürler.

img

bestfriend16

17 yıl 4 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Slm; dişimi-erkekmi aradığınızı belirtmemişsiniz? Hala arıyormusunuz?

img

aliv

19 yıl 1 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben arıyorum bir erkek arap bülbülü..elinizde varsa benimle iletişim kurarsanız memnun [email protected]

img

mucteba

16 yıl 7 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bulabilirseniz beyaz yanaklısı daha makbul ve nadir.geçensene vardı verdim gayet güzel ötüyordu.istanbul da iseniz eminönü ne geliyor bazan hatay ve antakya civarından çok geliyor cevrede görürsem satan sizle kontakt kurmasını söyleriz.ilk defa besleyecekseniz bastan söyleyeyim herseyi yer ve fena pisletir ama muhabbet ve papağandan da daha iyi alısır omzunuzdan dışarda da olsanız kaçmaz çok vefalı sempatik bir kuş.

img

kuşadam

16 yıl 7 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

YA BİRİSİ YOK MU ARAP BÜLBÜLÜ BANA YOLLAYACAK OLAN.DAHA ÖNCE DE BESLEDİM.Bİ DAHA BESLEMEK İSTİYORUM .ELİNDE OLAN VARSA NOLURRRRRRRRRRRRR

img

mucteba

ÖZEL MESAJ

YA BİRİSİ YOK MU ARAP BÜLBÜLÜ BANA YOLLAYACAK OLAN.DAHA ÖNCE DE BESLEDİM.Bİ DAHA BESLEMEK İSTİYORUM .ELİNDE OLAN VARSA NOLURRRRRRRRRRRRR

img

mucteba

ÖZEL MESAJ

aliv dostum ben çift arap bülbülü almak istiyorum.varsa ban [email protected] adresinden ulaşabilirim

img

bahtiyar02

19 yıl 7 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben kara tavuk yavrusu buldum ...3 gündür bize .gerçi şimdilik dut ekmek elma içi yiyor gibi ama çok aşırı acıkırsa o da.yoksa elime bakıyor gagasını geri çekiyor.bilen besleyen var mı daha önceden kara tavuk

img

mucteba

ÖZEL MESAJ