Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

ACİL ARAP BÜLBÜLÜ ARANIYOR - 2.sayfa

Arkadaşlar, Acilen bir arap bülbülü ( Pycnonotus xanthopygos ) satın almak istiyorum. [email protected]

img

bestfriend16

17 yıl 4 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hala arap bülbülü aramaktayım.şu mevsim oldu mersinde hala bulamadım.geç kalacam gibi.yavrular uçarsa hiç şansım kalmayacak.

img

mucteba

16 yıl 7 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkın kus cennetine bir sorsanız..serkan bey var orda selamımı da soyleyin varsa yardımcı olur.. www.arkinkuscenneti.com burda numaraları var..hataydaki numaralarından arayın.

img

rozgen

17 yıl 1 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben bir bakayım büyük ihtimalle bulurum sizin için ancak beyaz yanaklısı biraz nadir yine bir bakayım yine ben size yazarım!o iran bülbülü dedikleri de işte o beyaz yanaklı olanı .kırmızı küçük gagalı olanlar hint bülbülü .

img

kuşadam

16 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

beyaz yanaklı değil de normal heryerde klasik olarak bulunanlardan.burda bol miktarda saka kuşu var ama arap bülbülü de var bulamıyorum .karşı bahçede yuvasını buldum sonunda ama ev halkı gocunduracak da yavrular ölecek diye korkuyorum.tek şansım orası kaldı.dünden beri gelmiyorlar.damda halı yıkadılar diye.bunu da kaybedersem seneye bahara kadar bulamayacağım galiba.çok pahalıya satılıyorlar ayrıca

img

mucteba

ÖZEL MESAJ

ve umduğum oldu.kuşlar yok oldu ağaçtan.kontrole gittim yuva boş.ailesi gitmiş.asla uçmadılar.uçsalar etrfda olurlar.galiba kediler :(

img

mucteba

ÖZEL MESAJ

slm arkadaşlar benim elimde iki adet erkek arp bülbülü var ilgilenenler olursa görüşe biliriz ,

img

imanim

16 yıl 8 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar istediğiniz kadar arap bülbülü temin edebilirim.iletişim [email protected] tel:0544 544 4441

img

emirden

15 yıl 4 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arap bülbülü satıyorum .6 aylık aşırı evcil.yapışkan gibi üstünüze yapışır bırakmaz.ses taklidi yapabiliyor .herşeyi yiyor.tüyleri vs herşeyi yerinde.güzel ötüm dersleri verildi kendisine.ilgilenen arkadaşlar ulaşsınlar.mersindeyim.acil satışşşş. seç[email protected] 0546 674 08 13 cevap bekliyorummmmm

img

mucteba

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar yazılı numara benim olup konu ile hiçbir alakam yoktur. Lütfen aramayınız.

img

emirden

15 yıl 4 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ