Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Diğer tatlısu balık türleri

Mesaj Ekle

lütfen daha fazla bilgi (beta)

merhaba yenı bır beta aldım geçici bir sure için orta boy bır kadehte bakıyorum çok buyuk değil bu onun için sakıncalı olurmu.ayrıca aldığım yerden gunde sadece bır kez toplu iğne başlığı kadar yem vermemı söyledıler bu sızcede çok az değil mi.yurtta kalıyorum betaya yem dışında verebılecegım basıt şeyler nelerdır.ya ben onu çok sevıyorum.çok hareketlı yaşamından memnun gıbı gorunuyor.gerçektende balıkların hafızası nekadardır.yanı kedı kopek gıbı onlşarlada iletişim kurulabılırmı.fıkırlerınızı ve bılgılerınızı beklıyorum teşekurler...

Suyunu fazla kirletmesin diye toplu iğne başı demişlerdir ancak söylenenin 4 katına kadar da yemleyebilirsin. Betalar et parçası verilse bile didikleyerek yiyebilirler. Hafızaları bir çok balık türü olduğu için değişkendir ancak 30sn ile alakalı değildir. Hafızaya sahiptirler. Yine de bir memeliyle kıyaslanamaz. Unutmayalım ki akıllı balık denilen yunus da bir memelidir. Kurulabilecek iletişim yem verileceğini farketmesi kadar olabilir.Bol şans... ;)

img

mfe

21 yıl 8 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bebişim baska balık yada baska beta alma cunku betalar coooook saldırgandır yok eger 2 tane olsun istiyosan iyice sor petshoplara , yani disi ise erkek erkek ise dişi al anlamadıysan cinsini netten tada petciletden sor bağazı bellıklerı vardır muhakkak