Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

MÜKEMMEL KARIŞIM DAMIZLIK ERKEKLER(RESİMLİ)

0 İNGİLİZ BVE 0 HOLLANDA EŞTEN ÜRETİM 3 ADET DAMIZLIK ERKEK MUHABBET SATLIK 4-5 ORTALAMA YAŞLARI.RENKLERİNE DİKKAT EDERSENİZ NADİR VE BULUNMASI ÇOK ZOR RENKLER OLDUĞUNU GÖRECEKSİNİZ ÖZEL BİR KUŞUNUZ OLMASINI İSTERSENİZ İŞTE FIRSAT.AYRICA KUŞLARIN BİR ÖZELLİĞİDE HER YAVRULAMADA FARKLI RENKTE KUŞLAR ÇIKARMALARIDIR.ARADASIRADA ÇIKAN YEŞİL NVE MAVİ RENKLER HARİÇ. KUŞLARIN ADET FİYATI 75 YTL

0543 932 30 47

ADANA

img

bimuve

20 yıl 1 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

g

img

bimuve

ÖZEL MESAJ

MÜKEMMEL diyorsunuz ama görüntüler hiç net değil. Daha net fotoğraflar koymanız gerek bence. bir de fiat 75 lira değil mi?

img

sebil

17 yıl 9 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeş yanlış anlamada sen bu kuşlara çok diyosun bu fiyatta hiç kimse almaz bide 4-5 yaşlarında diyosun genç neysede bence bu fiyat hakkında di daha düşün saygılar

img

pkart

17 yıl 7 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bimuve ya renkler çok belli değil yada sen renkleri biaz abrtmışsın. çok değişik renkler olduğnu düşünmüorum ben şahsen. bide gerçekten şu kuşlara servet değeri biçiosunuz ya anlamıyorum bir kuşa 75ytl veren olurmu ya. çok diosun fiyata bence bu şekilde satamazsın bide 4-5 yaşında kuşun nersi gençtir onuda anlamadım. lütfen biraz gerekçi şeyler yazalım... umarım satabilirsin benide yanlış anlama kusuruma bakma mutlu günler değerli kardeşim.... kuşçu09

HEPİNİZ HAKLISINIZ FİYAT KONUSUNDA İNATÇI DEĞİLİM ZATEN ŞU SAATTEN SONRA SATILIP SATILMAMASININ Bİ ÖNEMİDE YOK AMA ŞUNUDA UNUTMAYIN FİYATLARIN YÜKSEK OLDUĞU DOĞRU AMA PAHALI KAVRAMI YANLIŞ Kİ FOTOĞRAFLARIN NETLİĞİ KONUSUNDA YAPACAK Bİ ŞEYİM YOKTARİHİ ESER Bİ MAKİNE ANCAK BU GÖRÜNTÜYÜ VERİYOR.FİYAT KONUSUNA TEKRAR DÖNEYİM BU FİYATA ALICI ÇOK FAKAT BENİM GÖNDERME OLANAĞIM (KUŞLAR YANIMDA OLMADIĞIN DAN )KISITLI SATILMAMASININ TEK SEBEBİ O YOKSA ŞUAN EN NORMAL IRKLAR BİLE 20 25 YTL DEN BAŞLIYOR FAKAT DEDİĞİM GİBİ FİYAT KONUSUNDA İNATÇI DEĞİLİM VE YORUMLARINIZIN NEDENİNİ BENİM FOTĞRAFLARA BAĞLIYORUM

img

bimuve

ÖZEL MESAJ