Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

gönüllü köpek vermek isteyenler - 3.sayfa

Ben evde besleyeceğim köpek arıyorum....çok iyi bakacağımdan emin olabilirsiniz...eğer köpeğiniz yavru köpekleriniz varsa lütfen cevap yazın...telefonumu orada vereceğim

img

giselece

17 yıl 4 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm. ben izmirden semih.çok güzel ve oldukça akıllı terrier cinsi kızımı vermek zorundayım.ilgilenen arkadaşlar bana ulaşırsa sevinirim.535-8643174 555-5665610 Not:Noirpella umarım aradığın köpek benimki gibidir.

img

sb1978

16 yıl 11 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

satılık cok acele & aylık dişi HUSKY. mükemmel bir hayvan. mutlaka görmelisiniz. 200 lira. izmirde. ciddi alicilar msn adresim [email protected] apt gecdiigimden dolayl satmak zorundaylm. msnden videosunuı resimlerini atarlm. begenmeyen yok henuz. teskur. selim

img

dudu34

16 yıl 1 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende yorkshire terrirer yada pekines cinsi arıyorum..gönüllü vericek arkadaslr varsa lütfen ulaşssın bana en iyi sekilde bakabileceğimden emin olabilirsiniz

img

basakk

16 yıl 1 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba istanbuldayım,anadolu yakasında.jack russel ım var 3 ayı bitiyor onu çok seviyorum ve benim kadar seven,ona çok iyi bakabileceğinden emin olabileceğim birinin,yardımcı olmak amacıyla,bi kaç ay süreliğine bakmasını istiyorum,ziyaret edebileceğim. eğer şartlarda farklı olursa ileride almayadabilirim.kısacası 2 ailesi olacak belli sürelerde görebileceğim,şaşkın bakkal cadde bostan tarafında oturan arkadaşlar varsa yada yakın daha iyi olur

img

maylocum

16 yıl 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm bnde 1 yasın da qolden köpeqim war iyi bakabileceqini düşündüqüm birine wermk istiyorum 0530 252 84 03

norax yazdı :
Sayın Sevilll bende köpeğinizi sahiplenmek istiyorum Ancak verdiğiniz adres sürekli kapalı.Telefon numarası verirseniz oradan ulaşablirim.veye [email protected] mesaj atabilirsiniz Saygılarımla

img

heidi

11 yıl 5 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben canan benım shitzu köpegım var ,aldığımda 2 aylıktı ve sımdı 6 yaşında cok sağlıklı bır erkek köpek ve 7 kılo beyaz ve kave renklı sacları var ıyı bakacak aıle arıyorum cünki ben yoğun calışıyorum ve ılgılenemıyorum bu yüzden cok üzülüyorum eyer ıyı bakacaksanız ala bılırsınız sağılar

sheker_ yazdı :
ya lutfen köpek ıstıorum gercekten cok sevıorum köpeklerı adana`a yasıorum ılgılenenler [email protected]

img

bebek0612

11 yıl 1 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

shitzu cınslı erkek köpegım var 6 yaşında olsu cok akılı ve daıre yaşaya bılır cok sıcak kanlı cocukları da cok sever ıyı bır aıle arıyorum köpegıme yeterınce ıyı bakılsın adı jakie beyaz ve kahve renklı sacları 7 kılo ben cok yoğun calısıyorum ve zaman ayıramıyorum ve jakıe ıcın cok üzülüyorum karnesı de var tasması maması da var 

sheker_ yazdı :
ya lutfen köpek ıstıorum gercekten cok sevıorum köpeklerı adana`a yasıorum ılgılenenler [email protected]

img

bebek0612

ÖZEL MESAJ

slm benım elımde shitzu erkek köpeyı var ılgılenırsenız ıyı bakıcağınızdan emınsenız vere bılırım 2 aylıktı aldıgımda şu an 6 yaşında beyaz ve kahve renglı saçları 7 kılo ve cok cana yakın .ama ben jakıe ıle ılgılenemıyorum cok yoğun calışıyorum artık kendımı değıl de jakıe cok mutsuz yanlız kalıyor ıyı bır aıle arıyorum onun ıcın

norax yazdı :
Sayın Sevilll bende köpeğinizi sahiplenmek istiyorum Ancak verdiğiniz adres sürekli kapalı.Telefon numarası verirseniz oradan ulaşablirim.veye [email protected] mesaj atabilirsiniz Saygılarımla

img

bebek0612

ÖZEL MESAJ

bende shitzu var 6 yaşında 2 aylıktı yanıma aldıgımda ,ama okadar yalnız kalıyorkı ve ben cok yoğun calışıyorum ve jakie ye ıyı bır aıle arıyorum beyaz ve kahve renklı sacları var ve cok uysal ve cok cana yakın ufak bırşey tam ev havanı gercekten ıyı baka bılırsenız nummaram 05303643135

noirpelle yazdı :
merhaba.bende evde bakabileceğim küçük ırk bi köpek arıyorum. izmirdeyim ama gelip alabiliri. şimdiden teşekkür ederim.

img

bebek0612

ÖZEL MESAJ

selam.. benim 7 aylık golden 1 aylık cano corso cinsi köpeğim var.. almak isterseniz arayın .. 0532 730 15 18

giselece yazdı :
Ben evde besleyeceğim köpek arıyorum....çok iyi bakacağımdan emin olabilirsiniz...eğer köpeğiniz yavru köpekleriniz varsa lütfen cevap yazın...telefonumu orada vereceğim

img

hcylmzengin

11 yıl 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ