Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

gönüllü köpek vermek isteyenler - 2.sayfa

Ben evde besleyeceğim köpek arıyorum....çok iyi bakacağımdan emin olabilirsiniz...eğer köpeğiniz yavru köpekleriniz varsa lütfen cevap yazın...telefonumu orada vereceğim

img

giselece

17 yıl 3 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

3 aylık erkek 1 numara saglıklı karneli terrier ilğilenenler umitisik_32@hotmail ekleyebılırler.

Pekingese cinsi 2 yaşında sevimli cana yakın dost canlısı ayrıca sevgiye çok muhtaç gezmekten hoşlanan leydi ismindeki dişi köpeğime ona vakit ayıramadığımdan dolayı(iki çocuk annesiyim bu yüzden pek fazla ilgilenemiyorum) sıcak bir yuva arıyorum. [email protected] dan mail atabilirsiniz. ilginize şimdiden teşekkür ederim.

img

cerenseda

17 yıl 2 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benimde 8,5 aylık siyah erkek labradorum var. bende annemin sağlık problemleri nedeniyle vermek zorundayım! sadece iyi bakılacağı bi yere vermek istiyorum! ilgilenirseniz bana [email protected] adresimden ulaşbilirsiniz!

img

lutya

17 yıl 2 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bizde 8 aylık dişi bembeyaz eğitimli ufak terrier var sadece tekirdağdan gelip almanız lazım birde 50 ytl buda sembolik olarak çünkü o bizim için çok değerli çocuklarla, aslında herkesle arası çok iyidir.0543 9175671

img

ceyhanceyhan

18 yıl 10 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba.bende evde bakabileceğim küçük ırk bi köpek arıyorum. izmirdeyim ama gelip alabiliri. şimdiden teşekkür ederim.

img

noirpelle

17 yıl 1 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

pekingenine bakabilirim maddi durumum çok ii inşallah vermemişsindir adana dayım

bende evimde bakacak bir köpek istiyorum cins olsun hayvanları cok seviyorum onlara iyi bakacağimdan emin olabilirsniz

img

gülennn

17 yıl 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

KÖPEĞİMİ SATIYORUM UYGUN FİYATA CİNSİ TERRİER .. ERKEK.. 3 AYLIK AŞILARI YAPILMI$ VE KİMLİĞİ ÇIKARILMIŞTIR... EVCİL SÜS KÖPEĞİ.. İLGİLİ ARKADA$LAR ßANA ßU ADRESTEN ULA$AßİLİRLER... [email protected]

img

elenaa

16 yıl 11 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba benim Sezar adında küçük bir oğlum var..Henüz 55 günlük..3 günlük iken bana verdiler..aile,kırma oldukları için 6 yavruyu sokağa atmış..(anne pitbul, baba belirsiz)..en azından yaşatmaya çalıştım. (Diğer 5 yavru 1 gün içinde ölmüş.)Ama artık ona yeni bir aile bulmam gerekiyor.İş seyahatlerimden dolayı hiçbir şeklide bakamıyacağım. Ben yaşattım siz de aile sıcaklığı verin. Bence o dünyanın en tatlı ve en hassas yavrusu.. Veteriner kontrolleri ve aşılarına devam etmekteyiz. İlgilenirseniz mail adresime ([email protected])mesaj bırakın, size resimlerini yollayayım.

img

lovesezar

16 yıl 11 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, dünya tatlısı bir Amerikan Cocker`ım var. Erkek ve 3 yaşında. Çok insan canlısı bri köpektir. Havlama huyu hiç yoktur. Çalıştığım için zaman ayıramıyorum. Ona çok iyi bakacak, sevgi ve ilgisini eksit etmeyecek bir yuva arıyorum. Dilek 0533 595 59 98

img

doksdoks

18 yıl 10 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ