Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

gönüllü köpek vermek isteyenler - 4.sayfa

Ben evde besleyeceğim köpek arıyorum....çok iyi bakacağımdan emin olabilirsiniz...eğer köpeğiniz yavru köpekleriniz varsa lütfen cevap yazın...telefonumu orada vereceğim

img

giselece

17 yıl 4 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba. 

henüz bir benzerini görmediğim harika bir melez var elimde. babası akbaş annesi golden. beyaz renkli, erkek ve eğitimli.uysal ve karekterli bir köpek. tüm aşıları tamam ve 1 yaşında..adı abbas. düşünürseniz  acil mesaj atın lütfen

giselece yazdı :
Ben evde besleyeceğim köpek arıyorum....çok iyi bakacağımdan emin olabilirsiniz...eğer köpeğiniz yavru köpekleriniz varsa lütfen cevap yazın...telefonumu orada vereceğim

img

fhrcr

11 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba iyi günler 1.5 yaşında safkan golden cinsinde bir köpeğim var malesef onu sahiplendirmek istiyorum bahçeli bir evdeyken apartman dairesine taşınmak zorunda kaldık ve apartman sakinleri ve ev sahibimiz köpeğimizi istemiyor. kocaeli izmit ve istanbul çevresinde ki istanbul olursa çok iyi olur ona iyi bakacak birini arıyorum. mamasını ve özel ihtiyaçlarını ben karşılayacağım. veterine ben götüreceğim arada da ziyaretine gidebileceğim biri olmalı yardımlarınız bekliyorum. ayrıca köpeğim 1 ay içinde çiftleşecek yavru da talep etmeyeceğim. İstanbulda oturuyorum üsküdar çevresinde bahçeli ona iyi bakacak bir aile arıyorum.acil cevabınızı bekliyorum teşekkürler

giselece yazdı :

img

mayamm

10 yıl 11 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

noirpelle yazdı :Benim 10 yaşında  ingiliz cookerim var,sağlık problemlerim olduğu için onunla ilgilenemiyorum ve çok üzülüyorum,eğer gercekten iyi bakacaksanız isterseniz  size verebilirim tel  05324266152 marmaris muğla
merhaba.bende evde bakabileceğim küçük ırk bi köpek arıyorum. izmirdeyim ama gelip alabiliri. şimdiden teşekkür ederim.

img

fidanya

10 yıl 11 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

istanbuldayım uygun ortamım ve mali durumum var boxer yada buldog arıyorum sahiplendirmek isteyenler düşünmeden mesaj atabilir teşekkürler.

img

The_Bronx

11 yıl 1 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

fidanya yazdı :

Merhaba benim maltez terrie cinsi bir köpeğim var. vermek istiyorum bakamıyorum , aşıları tamdır.ilgilenirseniz arayınız istanbuldayız.

noirpelle yazdı :Benim 10 yaşında  ingiliz cookerim var,sağlık problemlerim olduğu için onunla ilgilenemiyorum ve çok üzülüyorum,eğer gercekten iyi bakacaksanız isterseniz  size verebilirim tel  05324266152 marmaris muğla
merhaba.bende evde bakabileceğim küçük ırk bi köpek arıyorum. izmirdeyim ama gelip alabiliri. şimdiden teşekkür ederim.

img

balta

10 yıl 11 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Kopek sahiplenmek istediginizi yazmıssınız eger hala arıyorsanız bizim bir oglumuz var labrador su an 14 aylık siyah yerimiz gayrettepe de irtibat numaramız 0 5064878423 savas.eger gormek isterseniz fotograf da yukleriz butun asıları veteriner hekim tarafından yapıldı bir saglık sorunu yok biraz buyudugu icin evin icine sıgmıyor bahcemiz olmadıgı icin vermek zorundayız barınaga da veremedik oglumuz gibi buyudu.tesekkurler.

srht_ngy yazdı :
bende bahçede bakabileceğim bir köpek arıyorum.. çok iyi bakılacağından emin olabilirsiniz.. ben köpeklerin para karşılığı satılmasına karşıyım... ilgilenirseniz [email protected] (golden, german shepard, husky, rottweiller)... veya bakamadığınız köpekler..

img

isikbatmaz

10 yıl 10 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

istersen ben alabilirim numaram 5062552366

giselece yazdı :

img

alexxxxxxx

10 yıl 9 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SLM HANGI SEHIRDESINIZ VE TELEFON NOSU VERIRSENIZ BENDE AMERIKAN KUKIR VAR

giselece yazdı :

img

KUMSALIM

10 yıl 9 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bizde hakiki alman kurdu  (erkek) var ,mecbure olarak ,bahceli evimizde cikmak,daireye gececegimizdan dolay 7 yilik alman kurdu iyi bir yeri vermek istiyorum .tesekkürleer

srht_ngy yazdı :
bende bahçede bakabileceğim bir köpek arıyorum.. çok iyi bakılacağından emin olabilirsiniz.. ben köpeklerin para karşılığı satılmasına karşıyım... ilgilenirseniz [email protected] (golden, german shepard, husky, rottweiller)... veya bakamadığınız köpekler..

img

kaykaya

10 yıl 8 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim 40 günlük yavru köpegim var bakamıyorum yerim yok isterseniz bana dönün derya

mabel55 yazdı :
ben de evde bakabileceğim bir köpek arıyorum. yavru olursa alışması açısından daha iyi olur. teşekkürler

img

yabani2007

9 yıl 4 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ